Reklamlardaki Kör Nokta Uyarı Sistemi

eefraf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar,

Büyük ihtimalle sizde denk gelmişsinizdir. Reklamlarda Yeni Astra'larda kör nokta uyarı sistemi var olduğunu söylüyor. Ben daha aracı alalım 1 ay oldu. Sedan Cosmo paket aldım. Ama hiç öyle birşey yok. Alırken hiç bir sürümde de yoktu öyle bir özellik?

O olay nedir bilginiz var mı?

Birde Opel Eye denilen bir sistem var. O olunca park asistanı, şerit yardımcısı vs vs özellikler geliyor. Sanırım o da Türkiye'de daha yok.

1 - Gelecek mi?
2 - Sonradan takılabilecek bir opsiyon mu bu?

Bilginiz var mıdır acaba bu konularda?

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Reklamlardaki Kör Nokta Uyarı Sistemi

Aslında bizim kitapcıkta  söyle yazıyodu: sol aynanın şeritle ayrılmıs kısmında kehribar renginde araba resmi cıkar eger orda bir arac olursa . Ben böyle bi özellik var sanıyodum ama sadece cosmolara kosmuslardır sandım.

eefraf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla bende dediğim gibi 2013 Astra Sedan Cosmo var ama malesef o bahsettiğiniz gibi birşey yok. Sitesinde de yazmıyor hiç. Yani varsa da ben bulamadım göremedim hiç öyle bir özellik

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben 31 aralıkta aldım benim kıtapcıta yazıyo.kitapcık yanımda olsa syfasını söylerdim. Kitapcıklar degişmemişse biraz karısıtırırsan bulabilirsin.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kitapciklar her arac donanimina gore farkli basilmiyor.

opel eye su an icin sadece mokka da opsiyon listesinde var. fiyati 2200 tl gibi bir rakam ( arac motor hacmine gore otv degistikce ayni donanimin farkli motor hacimlerinde fiyati da degisiyor). opel eye ile beraber carpisma onleme sistemi adaptif cc yol trafik isareti tanima sistemi vs stqndart geliyor.

reklamlarda kor nokta uyari sistemi standart demesine ragmen henuz hic bir cosmo donanimi ile gelmedi. bu konuda bayilere de henuz bir bilgilendirme gelmedi.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sanıyorum bu yurtdışındaki reklamı aynen alıp burada göstermenin getirdiği bir hata. Neticede yurtdışında sunulan özelliklerin çoğu ülkemize hiç uğramadan geçip gidiyor nede olsa.

Daha 2000 senesinde aldığımız Opel Astra'da bile renkli navigasyon ekranı mevcuttu yurtdışı opsiyonlarında, hatta kullanma kılavuzunda da vardı ancak o zaman kedinin ciğere baktığı gibi bakmıştık sadece heee diyerek.

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise bu konuyu sordum, cevap; reklam yayınlanıyo ama bize kör nokta uyarı sistemli bir araç gelmedi hiç derler, sanırım opsiyon olduğu için isteğe bağlı siparişle geliyor olabilir.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kör nokta uyarı sistemi ve opel eye astra sedana ve makyajlı kasaya gelecek.1-2 ay içinde gelir.Kaynak:içgüdü :D

eefraf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Eye zaten Cosmo cihazlarda var. AFL için gerekli olan birşey çünkü. Ama Levha okuma, şerit yardımcısı vb şeyleri yazılım ile kapatmışlar. Açabilecek yer var mıdır bilmiyorum.