S-Dizayn Krom Cam Çıtası

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

adRe J link' Alıntı:
Murat mücahit mustafa abi birde sen olsaydın 10 numara bir mangal ekibi olurdu burdada abi :) Bizim murat ve mücahit otoparkta araç söktürüyorlar bana sadece :D Mangal sözü geçti bi ara ama hiiiiç lafta :D

Sök tabi, dostluklar bugünler için :)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar çok fazla pm geliyor hepsine birden bakamıyorum;

cam çıtalarını ben satmıyorum. yani bir başkasından ucuza alıp da sizden kar etmek gibi bir amacım da yok.

daha önce yazmıştım; eşim yetkili serviste çalışıyor. az nazımız geçiyor.
s dizayn cam çıtalarının normal satış fiyatı yüksek ama araya hatır gönül işi girince maliyetine yakın bir rakamla veriyoruz.
peşin 250 taksitle 275 tl ye servisten faturası ile birlikte alıyorsunuz montajını ücretsiz yaptırıyorsunuz.

sadece cam çıtasında değil; farklı aksesuarlarda ve bakımlarda da fiyat konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum. Telefon numaram forumda bir çok arkadaşta var. pm yolu ile alabilirsiniz.

cinaski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo ben istiyorum nerde hangi servis nasıl iritbata geçeceğiz

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
arkadaslar çok fazla pm geliyor hepsine birden bakamıyorum;

cam çıtalarını ben satmıyorum. yani bir başkasından ucuza alıp da sizden kar etmek gibi bir amacım da yok.

daha önce yazmıştım; eşim yetkili serviste çalışıyor. az nazımız geçiyor.
s dizayn cam çıtalarının normal satış fiyatı yüksek ama araya hatır gönül işi girince maliyetine yakın bir rakamla veriyoruz.
peşin 250 taksitle 275 tl ye servisten faturası ile birlikte alıyorsunuz montajını ücretsiz yaptırıyorsunuz.

sadece cam çıtasında değil; farklı aksesuarlarda ve bakımlarda da fiyat konusunda elimden geldiğince yardımcı olurum. Telefon numaram forumda bir çok arkadaşta var. pm yolu ile alabilirsiniz.

Deniz bey EZ plakali Neptün cosmo mu sizinki birde hangi servis acaba alinti ysparsaniz sevinirim :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Sağ taraftaki yanıp sönüyor ona bir el atın :)
Gorustugumuzde halledelim kardeşim diyorumya naz yapiyo :) murat kardesimizde hic problem cikmadi heralde