Scirocco 1.4 tsi 122 hp mi,Astra 1.4 T 140 manuel mi?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Scirocco 1.4 tsi 122 hp mi,Astra 1.4 T 140 manuel mi?

ulas79 link' Alıntı:
valla bende çok isterim Tolga ,dediğingibi komple egzos yaparsan üst devirlerin daha canlı ve rahat olur ama dikkat edilmesi gereken konu çapını ,susturucu iptalini iyi yapacak bir usta bulmak lazım ,yoksa ayarsız olursa alt devirleri öldüren bir egzost olur

Ne ustası be Ulaş, adamlara soru soruyorum onlar bende alıyor sonra cevabı!

Egzost dediğin gücü arttırırken alt devirlerde torku azaltabilen bir sistem dediğin gibi, kafaya koysaydım direkt Odak a giderdim herhalde.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konu kesinlikle herkesin ilgisini çekmiş girdiğim de bir sürü online vardı  005hihih bilmiyorum hangisi alır ama Bana rocco gibi geliyr demekle birlikte gönlüm astra dan yana  ;) Flexride gaz tepkimesini fazlasıyla hissedilir derecede gösteriyor acaba kalkışta rolü olurmu arkadaşların kalkışta yarım boy önde dedikleri  farkı sport kapatırmı diyorum sanıyorum farketmez vites geçişleri çok önemli bence 1 de kaç dd 2 de kaç dd sürekli görüp kızdığım bir sirocco var burda bir denk gelsek de denesem felaket canm çekti  011zaa

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
çok seviyeli bir cevap teşekkürler...

Rica ederim, nabza göre şerbet, bugüne kadar bu sekilde kimseye yazmadim bu forumda fakat boyle direk damdan duser gibi sanki asker arkadasina yazar gibi hele tanimadan etmeden bu sekil konusmalardan hoslanmam, bende size tesekkür ederim..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ne ustası be Ulaş, adamlara soru soruyorum onlar bende alıyor sonra cevabı!

Egzost dediğin gücü arttırırken alt devirlerde torku azaltabilen bir sistem dediğin gibi, kafaya koysaydım direkt Odak a giderdim herhalde.
senin mutlaka yapman lazım Tolga,yazılım var ve senin egzos standart gücüne göre tasarlamış ondan araçtan tam performans alamazsın.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=UnStabLe link=topic=11218.msg259368#msg259368 date=1395609177]
Bu konu kesinlikle herkesin ilgisini çekmiş girdiğim de bir sürü online vardı  005hihih bilmiyorum hangisi alır ama Bana rocco gibi geliyr demekle birlikte gönlüm astra dan yana  ;) Flexride gaz tepkimesini fazlasıyla hissedilir derecede gösteriyor acaba kalkışta rolü olurmu arkadaşların kalkışta yarım boy önde dedikleri  farkı sport kapatırmı diyorum sanıyorum farketmez vites geçişleri çok önemli bence 1 de kaç dd 2 de kaç dd sürekli görüp kızdığım bir sirocco var burda bir denk gelsek de denesem felaket canm çekti  011zaa
Tamda ben aynı şeyleri düşünüyordum. Flexiride ya da sprint booster olsa sonuç nasıl olur.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Rica ederim, nabza göre şerbet, bugüne kadar bu sekilde kimseye yazmadim bu forumda fakat boyle direk damdan duser gibi sanki asker arkadasina yazar gibi hele tanimadan etmeden bu sekil konusmalardan hoslanmam, bende size tesekkür ederim..
neyse ilk mesajim gayet net ve yerinde olmus yanlis birsey yazmamisim. uslup konusunda sorun oldugunuda dusunmuyorum(yanlis anlamissiniz) bir dayanaginiz yokmus kisisel gorus sormayan bir bilginiz var mi seklinde acilan bir konuya "tartismaya gerek bile gormuyorum rocco parcalar derken" 2 sinide kullanmamissiniz bile buyuk ihtimalle. rocco parcalar diyip geciyim uzamasin.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
[quote author=UnStabLe link=topic=11218.msg259368#msg259368 date=1395609177]
Bu konu kesinlikle herkesin ilgisini çekmiş girdiğim de bir sürü online vardı  005hihih bilmiyorum hangisi alır ama Bana rocco gibi geliyr demekle birlikte gönlüm astra dan yana  ;) Flexride gaz tepkimesini fazlasıyla hissedilir derecede gösteriyor acaba kalkışta rolü olurmu arkadaşların kalkışta yarım boy önde dedikleri  farkı sport kapatırmı diyorum sanıyorum farketmez vites geçişleri çok önemli bence 1 de kaç dd 2 de kaç dd sürekli görüp kızdığım bir sirocco var burda bir denk gelsek de denesem felaket canm çekti  011zaa
Tamda ben aynı şeyleri düşünüyordum. Flexiride ya da sprint booster olsa sonuç nasıl olur.
Farkeder ve geçerim Diyorum noktayı koyuyorum Nokta.  005hihih

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
senin mutlaka yapman lazım Tolga,yazılım var ve senin egzos standart gücüne göre tasarlamış ondan araçtan tam performans alamazsın.

Belki belli bir tölerans payı vardır sonuçta 140 dan 170 Hp ye çok da ciddi bir artış değil, ne dersin?

Bir de egzostu yapmasına yapalım da ses düzeyi artsın istemiyorum, uzun yolda vs aracın sessizliğinden çok memnunum, performans egzostlarında da illa ses artıyor galiba.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ynt: Ynt: Scirocco 1.4 tsi 122 hp mi,Astra 1.4 T 140 manuel mi?

Belki belli bir tölerans payı vardır sonuçta 140 dan 170 Hp ye çok da ciddi bir artış değil, ne dersin?

Bir de egzostu yapmasına yapalım da ses düzeyi artsın istemiyorum, uzun yolda vs aracın sessizliğinden çok memnunum, performans egzostlarında da illa ses artıyor galiba.
Abi cift egzoz'a cevirmekte iyi masraf sanirim.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence arabanin degisme zamani gelmis :)