Sedani satıp hb dizel alayım mı ?

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sedani satıp hb dizel alayım mı ?

Kusura bakmayın ama opelin benzinlileri gerçekten çok yakıyor.

metecdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

delikadir24 link' Alıntı:
Çok kaybedersiniz bende aracı özel sebeplerden ötürü satmayı düşünmüştüm bi ara ama galeriler yada aldığım bayi(Reis) ozaman 1 aylık aracıma 1500 km olmasına ve hatasız olmasına rağmen 48.000 e aldığım aracıma utanmadan 38.000 teklif ettiler ! hadi 3-5 bin neyse diyecen ama işte malum Opel piyasası bu ne yazıkki !

VW Alan arkadaşımda 1 sene bindi golf üne ve 1 ay önce aldığı fiyata sattı çok garip ve manidar bi durum.

Ama dersenki ben çok biniyorum araca aradaki farkı dizelden kar ederek kapatırım die oda ayrı bi konu. Yinede karar senin.
Galeri veya bayi yerine ilan verip binicisine satarsanız siz de zarar etmezsiniz.

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kullandığınız birşey içinize sinmiyor ise mutlu olamazsınız asla bu isterse Mercedes olsun extrem örnek verdim ama içinize sinerek binin araca tat almıyor iseniz taabi iki kere düşünmek iyi olur sizin için iki kere pişmanlık yaşamayın sonra....

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yılda 25.000 km ve üstü yol yapıyorsanız ve araci 5 sene ve daha fazla kullanmayi dusunuyorsaniz dizele gecmek doğru olabilir. Ancak dizele ihtiyac duyacak kadar yol yapıyorsanız bastan benzinli almanız hata olmuş. Yok arac icime sinmedi satmak icin bahane arıyorum dıyorsanız bu farklı bi durum :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benzinli araç çok yakıyorsa LPG taktırın dizelden az yaksın.hem de benzinli komforunda sürün.bunun için dizel almak size çok zarar etirir

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

LPG yeni astralarda ister turbo olsun ister atmosferik olsun bence hala bir soru işareti  023hm
Uzun vadede motorda sıkıntı çıkartacağını düşünüyorum. Tabiki takan, takmayı düşünen arkadaşlarımız var ama iyice düşünüp öyle karar verilmesi gereken bir durum.
Aracınızı satıp dizel alırsanız zarar edeceksiniz, LPG taktırırsanız da riskli ve garantisi olmayan bir işlem yaptırmış olacaksınız. Zor bir durum gerçekten, böyle bir ikilemde kalmak istemezdim açıkçası. İyice düşünün...
Ben ne yapardım diye soracak olursanız. Eğer yakıt tüketimini çok dert etseydim, LPG düşünmezdim. Zarar edeceğimi bile bile aracımı satıp dizel düşünürdüm.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Cebinizden para çıkacaksa orjinalliği bozulmuş bir araba yerine ekonomi için üretilmiş bir araba almak daha mantıklı. Sonuçta LPG için ne denilirse denilsin kapalı otoparka bile almıyorlar adamı, yağmur altında ikinci sınıf insan muamelesi görüyor insan. (:)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim şahsi planım lpg taktırıp 3 yıl binip satıp insignia almak.hem sıkıntı çıkartacağı zaman satmış olurum hem de 3 yıl ekonomik binmiş olurum