Shell vpower nitro +

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün gördüm her shell istasyonunda reklamı var gtl den daha iyi diyorlardı daha kullanmadım kullanan var mı ???

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Shell vpower nitro +

gtl en iyi yol yakıtı. nitro geliştirilmiş v-power.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tüh be depoyu geçen hafta fulledim. bende bunu bekliyordum. artık gelecek aya denemek nasip olacak. fiyat farkı varmıydı acaba questionnn ;) ::)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Shellin klasik fiyatları yazıyordu ancak fiyat farkı vardır çünkü dışarda gösterilen fiyatla içerisi gtl de değişiyordu.Dışarda fuel save ve vpower gözüküyordu sadece gtl yoktu buda öledir büyük ihtimal 5 10 kuruş farkeder.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün Edirne dönüşü ևanakkale yakınlarında Shell e girip depoyu fulledim ancak Nitro sadece dizel içinmiş benzinli için yokmuş, göya.

Bu yakıtın formülünde daha fazla güç üreten bir kimya yok, daha iyi kayganlık var ve motorun iç direnci düştüğünden ses ve hızlanma karkateristiklerinde iyileşme sağlıyor, ayrıca sadece 3 depo kullanımda motoru sıfırına yakın temizliğe kavuşturduğu da iddia ediliyor.

Forumumuzun kayıp admini  cooll The Jazz bu yakıtı 1.3 Astra sında denemiş, demesine göre motor iyice sessizleşmiş ve alt devirlerde canlanma olmuş.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer öyleyse fulliyelim hemen:) Yarın fırsatım olursa hazır depoda boşa yakın gidip alıyım sırf denemek için :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla bende dizel olsa Shell den vazgeçmem sanırım, gerçi kendi aracıma da mümkünse hep Shell almaya çalışıyorum.

Shell in yakıtları gerek dizel gerek benzinli olsun, rahat devirlenebilen araçlara ekstra esneklik ve ekonomi katıyor, 1.3 dizel makina da kendi sınıfında rahat devirlenen makinalardan.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla bende sürekli shell alıyorum babam po aldı geçen araç traktör gibi geldi ki sadece ben değil abimde farketti neden böyle çalışıyor araba dedi.Kesinlikle shell :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Dün Edirne dönüşü ևanakkale yakınlarında Shell e girip depoyu fulledim ancak Nitro sadece dizel içinmiş benzinli için yokmuş, göya.Bu yakıtın formülünde daha fazla güç üreten bir kimya yok, daha iyi kayganlık var ve motorun iç direnci düştüğünden ses ve hızlanma karkateristiklerinde iyileşme sağlıyor, ayrıca sadece 3 depo kullanımda motoru sıfırına yakın temizliğe kavuşturduğu da iddia ediliyor.

Forumumuzun kayıp admini  cooll The Jazz bu yakıtı 1.3 Astra sında denemiş, demesine göre motor iyice sessizleşmiş ve alt devirlerde canlanma olmuş.

Göya... :)

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı ilk aldığımda her türlü yakıtı denedim. Hangisi nasılperformans verecek diye. En son gtl + diesel'de karar kılmıştım. Bu yakıt kalkana kadar da kullandım. Şimdi de nitro kullanıyorum. Diğer yakıtlara göre bariz fark var. Bir de 35-40 kuruş indirimli aldığımdan tadına da doyum olmuyor :)