sıfır astra alacağım yardım

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar şuan kullanmakta olduğum 98 corsa b otomatik vites
bunu satıp yeni astra almayı düşünüyorum.
sizinde yorumlarızı bekliyorum.
şanzumandan sorun olacağını söylüyorlar. ne derece doğrudur.

Astra HB Classic III
1.3 CDTi Dizel (90 HP) Easytronic HB Essentia (Konfor paketli)
42,000 TL civarında veriyorlar.

ne dersiniz bu paraya bu araba değermi ?
bide 2-3 kişi bir olup sıfır opel alsak filoya geçip indirim sağlanırmı.
yardımlarınızı bekliyorum.
herkese iyi forumlar.

usta23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar yüksek şu an.Hazirandan sonra indirmeye başlarlar.Bekleyebiliyorsanız bekleyin bence.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz ocak sonu sipariş ettik mart başı geldi araç 40.000 tl'ye aldık. pazarlığı çok çok sıkı yaparsanız 41.000'e gelebilir. 0 km araçta bu paraya bu segmentte bu özellikler kesinlikle ve kesinlikle değer. bende çok araştırdım, 35.000 tl civarı 2. el baktım, sonra dedim 35'i verdikten sonra kasarım 40 veririm garantili marantili 0 km araç alırım. aynı özellikleri başka modellerde arasanız 50.000'den başlıyo ve baya bi yükseliyor.

opel fanatiği değilim, ilk defa opel kullanıyorum. aracı aldım kullandım ve şunu söyleyebilirim ki şahsım adına sonuna kadar tavsiye ediyorum

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısını bende düşündüm
toyota corolla d-4d elegant otomatik dizel baktım km 80.000 lerde fiyat 34-35 milyar
bu araç özelliklerine göre dediğiniz gibi piyasanın en ucuz donanımlı arabası arabadan kuşkum yok
tek kuşkum şu easytronic şanzuman sorunlu olduğunu söylüyorlar

bitefo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyem tam otomatik almanız. ben bu yüzden düz vites aldım tam otomatik olmadığı için. size şunu önerebilirim, kia ceed dizel otomatik. motor bakımından hem güçlü hem de gayet iyidir kullananlar memnun. donanım olarak da fena değil fakat iç tasarım ve malzeme kalitesi opel gibi değil doğal olarak. bu arada ben de otomatik corsa gls bakıyorum 98 model civarı eşim için. ne zaman satmayı düşünüyorsunuz aracınızın durumu nasıl özelden ya da buradan bilgi verebilir misiniz?

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısını bende düşündüm
toyota corolla d-4d elegant otomatik dizel baktım km 80.000 lerde fiyat 34-35 milyar
bu araç özelliklerine göre dediğiniz gibi piyasanın en ucuz donanımlı arabası arabadan kuşkum yok
tek kuşkum şu easytronic şanzuman sorunlu olduğunu söylüyorlar
aracı ilk internetten araştırmaya başladığımda çok easytronic arızası duydum. ama ilk modellerde. yeni easytroniclerde bu tarz sorunların giderildiği ve yakın geçmişte easytronicle ilgili sorunlardan şikayet edenlerin pek olmadığını gördüm. bu iş hem şans işi hem kullanmayı bilme işi. easytronic şanzımanı çok zorlamıycaksın o zaman paşa paşa binersin. 100.000'i deviripte easytronicle ilgili gram sorun yaşamayanlar var. demekki kullanmasını bilirsen hiç bişey olmuyo bu şanzımanlara. ha fabrika çıkışlı bi sorun vardır 20.000'de gümler o ayrı, ama standart(hatasız) bi easytronic'i düzgün kullandın mı hiç bişey olmaz

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyem tam otomatik almanız. ben bu yüzden düz vites aldım tam otomatik olmadığı için. size şunu önerebilirim, kia ceed dizel otomatik. motor bakımından hem güçlü hem de gayet iyidir kullananlar memnun. donanım olarak da fena değil fakat iç tasarım ve malzeme kalitesi opel gibi değil doğal olarak. bu arada ben de otomatik corsa gls bakıyorum 98 model civarı eşim için. ne zaman satmayı düşünüyorsunuz aracınızın durumu nasıl özelden ya da buradan bilgi verebilir misiniz?

özel mesaj attım tarafınıza ulaştımı.

ozan_gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu akşam opel odak'a gitmeyi düşünüyorum yetişebilirsem.
bakalım ne fiyat çekicekler.
ayrıca easytronici bi soracağım onlar ne diyo.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu akşam opel odak'a gitmeyi düşünüyorum yetişebilirsem.
bakalım ne fiyat çekicekler.
ayrıca easytronici bi soracağım onlar ne diyo.
kimse malını kötülemez, onların diyecekleri "artık eski sorunlar yok yeni nesil easytronic'ler sorunsuz." pazarlığı olabildiğince sıkı tutun çünkü çok az indiriyorlar fiyatı