Sinan1 ve Combo_Murat'a TEŞEKKÜRLER

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Diyeceksinizki nerden çıktı bu şimdi ne alaka:eek:
kısaca anlatayım :) Netten bişiler araştırdım fiayat olarak en ucuz cazip istanbul'da buldum malumunuz bazı sitelerde dolandırıcılık diz boyu bende güvenemedim direk Combo_Murat (Murat abi)'ile irtibata geçtim yardım için, kendiside beni bu konudan anlayan aynı zamanda meslektaşım Sinan1 ile görüştürdü istediklerimi kendisine ilettim ,Sinan1 sağolsun ilgilendi gittti konuştu hiç sorgusuz kargoladı !!!!!
olay asıl burda kopuyo !!!
Küçük bi irtibat kopukluğundan dolayı ben daha ücretini göndermeden malzemeleri alıp kargolayıp göndermiş çok büyük bi meblağ olmayabilir ama sinek küçüktür mide bulandırır hesabı. Sitede karşılaştık bir kaç alış veriş sonrasındaki tatsızlıklardan çıkan konuşmalardan belli oluyor. Kendilerine güvenleri için burda sizlerin önünde tekrardan TEŞEKKÜR'ü bir borç bilirim.
Umarımki kimse kimseyi yüz üstü bırakmaz tatsızlıklar çıkmaz dürüst alış verişler olur

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi mahçup ettin beni oldumu şimdi.tabiki buradaki can alıcı nokta güven meselesi.ona güven me buna güvenme .nereye kadar.umarım işin görülmüştür.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzgün adamlarla muhatap olmussun, hepımız tanıyoruz zaten onları Murat, varsa bir sıkıntı bizlere de yazabilirsin ben en kötü paranı ezerim :D (şaka tabii)

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdaki muhabbetlerin seviyesi zaten nasıl bir topluluğun sitesi olduğunu belli etmiyor mu..! ilk defa bir siteye bu kadar tahammül edebildim. gerçekten herkese teşekkürler..!

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzgün adamlarla muhatap olmussun, hepımız tanıyoruz zaten onları Murat, varsa bir sıkıntı bizlere de yazabilirsin ben en kötü paranı ezerim :D (şaka tabii)
abi sana güvenilirmi hiç yaa..! en son sana gönderdiğim ferrarinin parasını hala göndermedin..! :) abi şaka bir yana özletiyorsun bu aralar kendini haberin olsun..! saygılar..!

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi mahçup ettin beni oldumu şimdi.tabiki buradaki can alıcı nokta güven meselesi.ona güven me buna güvenme .nereye kadar.umarım işin görülmüştür.
Görüldü görüldü sağolasın merak etme :) düşündüğümdende iyi çıktılar

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
para kulun köpeğin olsun abi :Dbağla tampona senle beraber gezsin :D teşekkür ederim aklımdasınız zati

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaaaa, Murat Kardeşim bizi şimdi mahçup ettin

Buna hiç gereği yoktu... Attığın mesajdaki o sıcak ve içtenlikle yazdığın TEŞEKKÜR kelimesi bize yeterdi..

Ne yaptık ki, bir kardeşimizin işini halletmeye çalıştık.

Neyse; gönlünden geçen dilekler ve temmeniler için teşekkür ederim

Bu arada Sinan 1 Kardeşime nezdinde bir kez daha teşekkür ederim. Beni mahçup etmediği için

Sevgilerimle

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
para kulun köpeğin olsun abi :Dbağla tampona senle beraber gezsin :D teşekkür ederim aklımdasınız zati
sağol kardeşim eksik olma, alsancakta hatırlatırım sana bu sözlerini :D