Sinan1 ve Combo_Murat'a TEŞEKKÜRLER

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
ilk defa bir forum sitesinde takılıp kaldım, sabah pc yi açtığımda forumu açıyorum arada bir iş olmadığı zaman konuları okuyorum bir bilgim olduğunda cevap yazıyorum bilgim yoksada yanlış yönlendirmemek için susuyorum.
gerçekten çok değerli insanların olduğu bir yer burası ve bende sizlerin arasındayım ne mutlu bana =)

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa bir forum sitesinde takılıp kaldım, sabah pc yi açtığımda forumu açıyorum arada bir iş olmadığı zaman konuları okuyorum bir bilgim olduğunda cevap yazıyorum bilgim yoksada yanlış yönlendirmemek için susuyorum.
gerçekten çok değerli insanların olduğu bir yer burası ve bende sizlerin arasındayım ne mutlu bana =)
Sağol Mustafa, Sağol
Fikirlerini ve görüşlerini paylaşıyorsun bizimle
Biz de senin gibi kardeşlerimizi aramızda gördüğümüz için mutluyuz
Sevgiyle Kal

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdaki muhabbetlerin seviyesi zaten nasıl bir topluluğun sitesi olduğunu belli etmiyor mu..! ilk defa bir siteye bu kadar tahammül edebildim. gerçekten herkese teşekkürler..!

:good:+++ aynı düşünceleri paylaşıyorum...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
prens2381´isimli üyeden Alıntı
forumdaki muhabbetlerin seviyesi zaten nasıl bir topluluğun sitesi olduğunu belli etmiyor mu..! ilk defa bir siteye bu kadar tahammül edebildim. gerçekten herkese teşekkürler..!
bende katılıyorum ;)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçekten buranın ortamı banada çok farklı geliyor seviyorum burayı burda olmayı :)