Sizce Opel Astra Sedan 1.6 Enjoy 111. Yıl Almalımıyım ?

Sizce Opel Astra Sedan 1.6 Enjoy 111. Yıl. Almalımıyım ?

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba
Şuan Kullandığım araç 1.4 Astra Sedan Nb Clup.
Aralık Ayında Araçımı değiştiriyorum. 2011 Model Opel Astra Sedan 1.6 Enjoy 111. Yıl Almayı düşünüyorum Ama , sizce almalımıyım Bu araç nasıl ?
Tavsiye edermisiniz. ? Yoksa başka bir araçmı Düşüneyim ?
Fiyat ve performans konusu nasıl ?
Manuel araç kullanmayı seviyorum. Bu arac için Manuel mi alayım yoksa easytronik mi
(iç görünümü ve vites olarak harkulade bir uyum görüntüsü var )
arabayı alırken üstüne eklemem gereken özellik veya aksesuar neler olmalı ?
Almalımıyım Almamalımıyım ?
Beklersem fiyatı inermi Yoksa Artarmı ?
( Anahtar Teslim fiyatı 36.250 lira olarak fiyat verdiler ama arkadaşım bu aracı 34.750 alınca bende bazı illerdeki opel satıcılarını arayarak fiyat aldım 35.500 fiyat verebileceklerini söylediler )

Birde renk konusunda kararsız kaldım Beyaz mı siyah mı yoksa Hakim gri mi ?
aslında beyaz almayı Düşündüm ama Hem beyaz bulmak zor hemde sanırsam 111. yıl da Jant rengi Hakim Gri.

Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Easytronik tercih meselesi siz bilirsiniz, onun dışında çok güzel bir araç bence son derece şık, konforu sağlamlığı olsun her şeyi dört dörtlük. Benzin çok sıkıntı olmayacaksa alın derim.

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Easytronik tercih meselesi siz bilirsiniz, onun dışında çok güzel bir araç bence son derece şık, konforu sağlamlığı olsun her şeyi dört dörtlük. Benzin çok sıkıntı olmayacaksa alın derim.

Mrb Burak Bey
Fikrinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Yakıt benide endişelendirdi bu yüzden Aracı alırken Galeri aracın üstüne Lpg takacak performansta bir sorun teşkil etmeyeceğini söyledi özellikle bu araçlar için opel yetkili satıcısının tercih ettiği şuan ismini hatırlayamadım 1.700 liaralık lpg sistemi varmış.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gece sakin gezersen sabit hız 50-60 km hızla 145-150 kuruşa kadar yakıyo,gündüz şehir içi 260-280 kuruş klima kapalı,gazlarsanda 600-700 kuruşa kadar yakıyo :)virajda zorlarsan biraz arkayı oynatıyo:)

matqap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacaksanız dizel alın 0 km araba alıpta lpg taktırmak pek doğru bir seçim olmaz...

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede alın konforu ve sağlamlığı hisedeceksiniz.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel tercih edersen akıl karı illede benzinli olacak dersen emsali cruze nin tipi çok güzel.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence beyaz almalısın,çok gezerim diyosan dizel al performans beklemiyosan eğer,yakıt parasında sıkıntın yoksa bencede 0 arabaya tüp atma benzinli al hem giderde

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk Başlarda 1.3 Dizel almak istiyordum. Ama performans konusunda bana yetmiyeceğini düşündüm. Ortalama ayda 10.000 Km yapıyorum. Bazen aracı haddinden fazla zorluyorum , böyle bir durumda bu kasada 1.3 dizel yeterli olmayacağı kanısındayım. O yüzden tercihim benzinli 1.6 idi , hal böyle olunca birde yapacağım km düşünerek lpg taktırmayı düşünüyordum. Tabi aracı alıp belirli bir zaman sonra lpg taktırmakta artı bir masraf olacağından alırken taktırmak istedim. Bu konuda yanılıyor olabilirim siz değerli yorumcular Her iki motor seceneği ile kullanan arkadaşlardan bu konuda bana bir fikir vermelerinide rica ediyorum.

Renk konusunda ise Bende beyaz tercih ediyorum ilerde satarsam eğer beyaz çok tutulan bir araç, Lakin Hanım ve çocukların düşüncesinde gri var. Kısaca Gri hoşlarına gitti için durup düşünmek istedim. hani derler yaa hanımların zevkine güvenin :)