sps programı ?

hsnglr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sps programı nedir ?

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
bahsettiğiniz program SPSS olabilirmi? Spss de anatiz ve istatistik yapılan IBM tabanlı bir program.

tirbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende merak ediyorum çünki sıfır aracım stop etmeye başladığında servis sps programı yükledik dedi. bu program nedir iyimi kötümü aracı nasıl etkiler?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sps motor beynine yüklenen yazılım

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
SPS aracin uzerindeki tum ECU (electronic control unit) lara (bunlar CIM, ECM, AHL, AFL, UEC, REC, UHP, DIS, EHU...) yazilim guncellemesi yapmak icin kullanilan sistemin adidir. Acilimi ise Service Programming System dir. TIS yazilimina ait DVD ler ile servise gelen guncel yazilimlarin tech2 ile araca yuklenmesini saglar.

Yeni sistemde artik global TIS denen bir sistem var, tech2 cihazlari artik eskidi MDI denen yeni nesil internet uzerinden calisan cihazlar var bunlar ile saniyeler icinde guncellemeler direk GM serverdan yapiliyor.

• Beğen
Tepkiler: turbo_j

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
SPS aracin uzerindeki tum ECU (electronic control unit) lara (bunlar CIM, ECM, AHL, AFL, UEC, REC, UHP, DIS, EHU...) yazilim guncellemesi yapmak icin kullanilan sistemin adidir. Acilimi ise Service Programming System dir. TIS yazilimina ait DVD ler ile servise gelen guncel yazilimlarin tech2 ile araca yuklenmesini saglar.

Yeni sistemde artik global TIS denen bir sistem var, tech2 cihazlari artik eskidi MDI denen yeni nesil internet uzerinden calisan cihazlar var bunlar ile saniyeler icinde guncellemeler direk GM serverdan yapiliyor.
mdı de çözüldü

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yetkili serviste yaptirdim gecen hafta yukleme 30tlydi ama arabami yikayarak 20tl yikama ve bahsisten kurtardilar hic bi ozel serviste 6-7tlye yukleme yapmaz benim icin cozulmus olmasi bisey ifade etmedi..

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne işe yarıyor bu program yakıt tüketimi içinse ben de yaptırayım:))))

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar işe yaradığı tartışabilir ama ben alt devirlerde daha iyi devirlenme hissediyorum aracımdaki sürüm 3.ydü 5.ye güncellediler bizim hissettiğim bi fark vardır yada yoktur ama mühendisler bir şeylerin geliştirebildiğini fark edip çıkarıyorlar bu yazılımları sonuçta..