Su eksiltme

bako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin yaptırdığın üzerine kalörifer peteği(pas pas üzerine su akıttığı için değiştirmiştim), komple motor yaptırdım. T boru değiştirdim halen 400km'de 750ml su eksiltiyor, benim dikkat ettiğim araba normal kullanım hararetine çıktığında arabanın dışı ısınmş antifiriz kokuyor, sende bu koku varmı.?
arabada antifirz kokusu yok hiç olmadı

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin yaptırdığın üzerine kalörifer peteği(pas pas üzerine su akıttığı için değiştirmiştim), komple motor yaptırdım. T boru değiştirdim halen 400km'de 750ml su eksiltiyor, benim dikkat ettiğim araba normal kullanım hararetine çıktığında arabanın dışı ısınmş antifiriz kokuyor, sende bu koku varmı.?
bende bahsettiğiniz koku vardı

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bahsettiğiniz koku vardı

cevap için teşekkürler, sende pas pasa damlatıyormuydu.? ben geçen sene radyatörü değiştirmiştim, sorunu sen genleşme kabını değiştirerek mi çözmüştün.?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap için teşekkürler, sende pas pasa damlatıyormuydu.? ben geçen sene radyatörü değiştirmiştim, sorunu sen genleşme kabını değiştirerek mi çözmüştün.?
evet sağ ön koltuğun altında havalandırmanın önünde baya su birikiyordu sorun kalorifer peteği delikmiş o yapılacak ayrıca aracta garip bir koku vardı,ve ön cam sıcak havayı açınca aniden ve yoğun şekilde buhar oluyordu.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağlam bir elektrikçi halleder işinizi...Benimde yakın zamanada kalorifer peteği değişti...Cengiz abinin sorunlarının aynısını yaşadım..Şimdi sıkıntı yok.....

bako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahtapot borusuna baktır genellikle ordan yapar
ahtapotlarda kaçak yok bakıldı son çare kalorifer radratörüne bakılacak gibi ordanda degilse dedikleri gibi motor blogunda ki bozukluktan pistonun kafaya veriyor ordanda egzosdan dışarı 100 km de 400 gr yakın su gidiyor

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahtapotlarda kaçak yok bakıldı son çare kalorifer radratörüne bakılacak gibi ordanda degilse dedikleri gibi motor blogunda ki bozukluktan pistonun kafaya veriyor ordanda egzosdan dışarı 100 km de 400 gr yakın su gidiyor

İyide 400 gr az değilki...Bu kadar suyu egzostan atsa illaki farkedilir..

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
bu su eksiltme olayı bende de var geçen kış vardı. anifiriz koyduktan sonra ortaya çıktı. şimdi yine kış geldi tekrar ortaya çıktı. antifiriz koyduk. radyatör değişti yine aynı. bu aralar daha da arttı. arabadan soğudum iyice valla radyatör tıkayıcı mı ne varmış ondan sipariş verdim. gelsin bi bakalım deyecez. nolacak