subwoofer alıyorum.

fatihialemm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hepsiburada.com/liste/pioneer-ts-wx210a-20-cm-150-watt-amplifikatorlu-subwoofer/productDetails.aspx?productId=otpioswx210a&categoryId=26090

slm arkadaşlar bu subwoofer u almayı düşünüyorum. kullanan var mı vayahut anlayan biri varsa yorumlarını bekliyorum. sizce iyi bir bas alabilirmiyim malum marka kendisini kanıtlamış bir marka. ama 150 w olduğu için kararsız kalıyorum. bu tür bir subwoofer almamın sebebi bagajda çok yer kaplamaması. şimdiden teşekkürler..

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: subwoofer alıyorum.

fatihialemm link' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/liste/pioneer-ts-wx210a-20-cm-150-watt-amplifikatorlu-subwoofer/productDetails.aspx?productId=otpioswx210a&categoryId=26090

slm arkadaşlar bu subwoofer u almayı düşünüyorum. kullanan var mı vayahut anlayan biri varsa yorumlarını bekliyorum. sizce iyi bir bas alabilirmiyim malum marka kendisini kanıtlamış bir marka. ama 150 w olduğu için kararsız kalıyorum. bu tür bir subwoofer almamın sebebi bagajda çok yer kaplamaması. şimdiden teşekkürler..

Valla ben sizin yerinizde olsam hani fazla yer kaplamasini istemiyorsani bundan alirdim karsilikli birini saga birini sol koyardim hem guzel gorunur hemde wattina bakarsak belki braz daha iyi bir ses verebilir. Tabi sizin karariniz ben subwoofer taksam daha buyuk bisey takardim :)

http://www.hepsiburada.com/liste/pioneer-ts-wx610a-2x10-cm-200-watt-amplifikatorlu-subwoofer/productDetails.aspx?productId=otpiotswx610a&categoryId=26090

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracımda ts wx 610 olan stepne içi olanı kullanıyorum.bass inanılmaz kaliteli ve net.müzikten keyif alacaksınız.ama düşündüğünüz ürün de güzel.ses tatminkar.

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
ben aracımda ts wx 610 olan stepne içi olanı kullanıyorum.bass inanılmaz kaliteli ve net.müzikten keyif alacaksınız.ama düşündüğünüz ürün de güzel.ses tatminkar.

ts wx 610 iyiymiş  045thumbsup victoryy

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oooooo tam sotelik ürün güzelmiş, güzelde bagaya besleme ve sesi nasıl getireceğiz  032questn

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen güzel ürüne benziyor ancak bunun stepne içi olduğunu bilmiyordum :D Bundan alsam cd300 e nasıl bağlicaz :D Anfi şart sanırım :D Ayrıca editionda arka kapılarda tesisat çekilimi biliyormusunuz ?

fatihialemm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ürünün stepne ye olanınıda inceledim fakat ben bunu koltuk altına da koyabilirim yani istediğin yere çekebilirsin. ha bir de bu kendinden anfili . sadece teyip ve aküden bağlantıları çekilecek o kadar. ekstra bir olaya gerek yok. arkadaşlar yorumlara bakarsak genel kanı iyi olduğundan yana. biraz daha uygun fiyatlısına bakıyorum aynı ürünün malum piyasa araştırması  yapmak lazım

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatihialemm link' Alıntı:
bu ürünün stepne ye olanınıda inceledim fakat ben bunu koltuk altına da koyabilirim yani istediğin yere çekebilirsin. ha bir de bu kendinden anfili . sadece teyip ve aküden bağlantıları çekilecek o kadar. ekstra bir olaya gerek yok. arkadaşlar yorumlara bakarsak genel kanı iyi olduğundan yana. biraz daha uygun fiyatlısına bakıyorum aynı ürünün malum piyasa araştırması  yapmak lazım

şart evet ama bu boyuttaki bir basa o kadar fiyat bence çok gibi tabi yeri bagajı düşünenler için baya kullanışlı.

fatihialemm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu ürünün stepne yerine konulanına arkadaş çok iyi net ses veriyor demiş. kapalı yerde olmasına rağmen iyi ses veriyorsa benim alacağım ürün daha tatminkar olabilir.

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aküden besleme çekmek  zahmetli bir iş sanki