subwoofer montajı sonrası sinyal seslerinin ve arka park sensörünün iptal olması

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: subwoofer montajı sonrası sinyal seslerinin ve arka park sensörünün iptal olması

ben size profesyonel bir ses sistemi servisi önerebilirim
astra j leri yakından tanıyor ..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: subwoofer montajı sonrası sinyal seslerinin ve arka park sensörünün iptal olması

bende taktırdım ama hiçbir sorun olmamıştı...

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Oğuz (thejazz) geçenlerde ses sitemi yaptırdı aracına, tavsiye edebileceği bir yer vardır kesin.
Ben hoparlörleri İzmir'de Team Aksoy Murat Bey'e yaptırmıştım.
http://teamaksoy.com.tr/

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun bende de olmuştu.Ben necvox ve anfi taktırmıştım ses gelmemişti daha sonra içinde bir parça degiştirdiler necvox cihazının galiba isimi kenpas olması lazım düzeldi ama yinede arasıra sinyal ve park sensörü sesi gelmiyor stop edip tekrar çalıştırca düzliyor

serdarg3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
ben size profesyonel bir ses sistemi servisi önerebilirim
astra j leri yakından tanıyor ..
neresi oldugunu söylerseniz hemen gidicem ilk fırsatta çok başımı ağrttı bu mevzu artık :(

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serdarg3 link' Alıntı:
neresi oldugunu söylerseniz hemen gidicem ilk fırsatta çok başımı ağrttı bu mevzu artık :(
İzmir'de özel mesaj attım aynı zamanda Egem servisi ile ortak çalışıyorlar
saygılar

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serdarg3 link' Alıntı:
arkadaşlar geçen gün arabama 120W'lık jbl subwofer ve anfi taktırdım. malum müzik öğretmeni olunca müzikalite olayı bende biraz daha farklı boyutta :) taktırdıktan sonra arka park sensörü sesi ve sinyal sesleri ve uyarı sesleri tamamen devre dışı kaldı. izmir egem yetkili servisine gittiğimde subwofer arabanın doğasına aykırı oldugu ve aracın teyibinin subwoofere uyumlu olmadığı için sinyal seslerini ve arka park sensörünü dewre dışı bırakmasının normal oldugunu söylediler. bu sorunun navigasyon (cyclone) montajıyla düzeleceğini söylediler. bana pek mantıklı gelmedi. illa navigasyon montajımı yapmak zorundayım. başına böyle bir durum gelen varmı? ne düşünüyorsunuz teşekkürler..
selamlar  bende anfi ve subwofer taktırdım aynı problem oldu sorun şudur cıhazlarımızda anfi çıkış olmadığından anfiye ve subwofure  girişi  4 adet kapılara gıden höparlor  uclarından aparat yardımıyla anfiye ve subwofura giriş yapıyorlar  park sensörü sesi ve sinyal sesleri ve uyarı sesleri  vs boşta kalan özellikle twıtırlar üzerinden gönderildiği için duyamıyoruz ևOZ֜M cıhazın boşta kalan twıtırlar çıkışlarına aynı aparattan koyarak anfi girişine bağlantı sağlandığında sorun giderilmiş olacaktır saygılar