Süper Final Sonunda Kim Şampiyon Olur ?

Şampiyon Kim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    46
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iş yerınde arkadaslarla oturduk sohbet muhabbet fb lılerle bır arada hıc sorun yok mesela sosyal medya kahve gıbı ortamlar ınsanları gerıyor yeterınce yenıldık saglık olsun deyıp önumuzdekı maclara bakcaz yapcak bırsey yok dolduruluşa gelmemek lazım

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TRABZONSPOR Yensede yenilsede bizim şampiyonumuz o ayrıca 4 büyük diyorlar ya bence tek büyük oda gene TRABZONSPOR :D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TRABZONSPOR Yensede yenilsede bizim şampiyonumuz o ayrıca 4 büyük diyorlar ya bence tek büyük oda gene TRABZONSPOR :D

Sen Trabzonlusun ben Fenerliyim sen sevmezsin şimdi beni. :)
Şaka bir yana hepimiz tek bir gaye için toplanmışız "vatan". Şimdi yurt dışına çıkın sonra gelin İstanbul'a,Trabzon'a anlarsınız memleketin her yeri bir.Gelince toprağı öpenler gördüm ben. Futbol bence gayesini çok aştı.Siyaset bile girdi işin içine.Bırakalım birbirimizi maç için yemeyi. Yaradılanı sevelim Yaradandan ötürü. =)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben yaklaşık 5 sene içinde 5 tane 90 dakikalık yerli maç seyretmemişimdir. Artık yerli futbol maçlarından eskisi kadar zevk almıyorum :(.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gs böyle oynasın bu futbolunu devam ettirsin eminim şampiyonda olur avrupadada başarılı olur hem beni türkiyede şampiyonluk felan kesmiyor adamlar kendi şampiyonluğuna sıradan bakıyorlar biz ise adam öldürüyoruz ya avrupaya acılalım gs ile eşleşince ayağı titreyen milanlar görmek istiyorum chelseyi sahasında yenen beşiktaş manchesterin yenilmezliğini bitiren fener asıl önemli olanlar bunlar türkiyede şampiyon olmuşsun olmamışsın şahsim fikrim pekte sorun değil

birde şu var uefa adı şikeye karışan takımları avrupa ligine almasa ne olacak örnek fenere hayır kardeşim senin devam eden şike davan var ben seni alamam derse ne olacak malum dava daha bitmedi fenerde avrupaya alındı avrupa ligi yarıdayken mahkeme karar verdi fenerin puanı silindi türkiyedeki şampiyonluğu iptal edildi uefada avrupa ligindenmi cıkaracak ben orasınıda hiç anlamadım umarım hiç bir takım zarar görmezz

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Final Son Maça Kaldı.Kadıköyde Yenen Şampiyon,Lakin Berabere Kalınırsa GS. Şampiyon.
Bu final saçmalıgını kimin ve ne için cıkarıldıgını biliyoruz.Gercek şuki;
Galatasaray şampiyon olursa ki hakkıdır lakin Fenerbahçe şampiyon olursa ne diyecegiz süper toto süper lig şampiyonumu yoksa sadece süper final şampiyonumu işte İRONİK olan yer tamda bu nokta...

Mustafa bey bu çok komik bir komplo teorisi :) Zira başkanı içerde ve şikeden soruşturma yemiş, kısacası burnundan fitil fitil getirilimiş ve günah keçisi çıkartılmış bir takım bugün basketbol, voleybol ve birçok alan olmak üzere şampiyonluklar ve başarılar alıyorsa, bunun da üstüne futbolda şampiyonluğu kovalıyorsa oturup düşünmeniz gerekir bu ithamı yaparken.Lütfen şu ezik taraftar zihniyetinden kurtulun.Lütfen!

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Mustafa bey bu çok komik bir komplo teorisi :) Zira başkanı içerde ve şikeden soruşturma yemiş, kısacası burnundan fitil fitil getirilimiş ve günah keçisi çıkartılmış bir takım bugün basketbol, voleybol ve birçok alan olmak üzere şampiyonluklar ve başarılar alıyorsa, bunun da üstüne futbolda şampiyonluğu kovalıyorsa oturup düşünmeniz gerekir bu ithamı yaparken.Lütfen şu ezik taraftar zihniyetinden kurtulun.Lütfen!

Sana göre komplo bana göre gercek. 34 maç sonunda hiç derbi kaybetmeyerek en yakın takipçisine 9 puan fark atarak lider olmus bir takım şampiyon olamıyorsa ................ boşluğu sizler doldurabilirsiniz...
Ezik tabiri Türkiyede bir takıma ve taraftarına itaf edilmiştir bunuda yazmama gerek yok bilen biliyor.
Herkese Hayırlı Günler.

Son düzenleme:

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun seneye play off olmayacakmış...

Bu senelik kurban belli, seneye hayırlısı...Ama ne olursa olsun en başından beri çok saçma ve gereksiz bir uygulamaydı. Avrupa futboluna yaklaşmaya çalıştıkça bizi oradan uzaklaştırmak için ne kadar gereksiz uygulama varsa yapıyorlar. Avrupa'nın önemli liglerinin hangisinde (İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa) play off var? veya adamlar bunu akıllarına getirdi. Önce kendi kendimize değer vermemiz gerek, ama nerde, günlük çıkarlar uğruna hooop sistem değiştirelim. Milli eğitimde de aynı, 4+4+4, 7+3+2, 12+0+0, öss, öys, yös, ögg, abc, xyz, günlük olarak sistem değiştiriyoruz...

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana göre komplo bana göre gercek. 34 maç sonunda hiç derbi kaybetmeyerek en yakın takipçisine 9 puan fark atarak lider olmus bir takım şampiyon olamıyorsa ................ boşluğu sizler doldurabilirsiniz...
Ezik tabiri Türkiyede bir takıma ve taraftarına itaf edilmiştir bunuda yazmama gerek yok bilen biliyor.
Herkese Hayırlı Günler.

Ben Fenerliyim ama GS için ezik tabirini kullanmam. Bence sizde GS için bu tabiri kullanmayın.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
playoffun sacmalığı 9. olan takım adam nisanda bitiyor futbolu nisan mayıs haziran temmuz ağustos sonu eylül bası baslıcak ve eğer düzgün idman yapmazsa sporcu ciddi anlamda düser o yüzden bu makasın kısaltıması lazımki milli takımda verim alabilsin anadoluu klübündeki sporculardan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...