Tanımasakda Sevdiğimiz insanlar..

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben opelim.net ve toyotaclub sitelerine üyeyim. ve ben bu sitelerde hiç bir üye ile yüz yüze görüşmüş değilim. Ancak gerek yorum içerikleri gerekse yorumlardaki üslubuna göre bazı üyelere sebebsizce güveniyor ve onlarda kötülük gelmeyeceğine inanıyoruzya.....

İşte benim bu sitede ilk aklıma gelen isim Smihci (Savaş MIHCI)

Ya sizinkiler....

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
[MENTION=255]MOKIA[/MENTION] cengiz abi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bu site sayesinde boşluktan kurtuldum diyebilirim. Ankara'da iken üye olmadan epey bir süre takip ettim. Bu süre zarfında çok sevdiğim babamı kaybettim, 4 ay sonra 29 sene hizmet verdiğim işimden istemeyerek de olsa emekli oldum, 6 ay sonra da kafamı dağıtmak için 45 sene yaşadığım Ankara'dan kalkıp İzmir'de sıfırdan yeni bir hayat kurdum. Araya opelimnet'in üyeliğini sıkıştırdım. Yeni bir şehir, yeni bir hayat önceleri çok çok zor geldi. Önce İzmir daha sonra diğer illerdeki üyeler ile tanıştık, çok iyi dostluklar kurduk. Bazı arkadaşların yüzünü bile görmedim ama gerek sosyal medyada gerekse burada güzel paylaşımlar yapıyoruz. Farklı takımları tutmak, farklı siyasi görüşlere sahip olmak benim için hiç bir zaman sorun olmadı, olamaz da. Ara sıra burada birbirimizi şaka yollu kızdırırız, seviye korunduğu sürece asla kimseye kırılmam, darılmam, benim için asıl olan dostluktur.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an bu foruma girmeyen ama aktif olarak görüştüğüm öncelikle A.Murat Sunar abim , cok fazla gorusemesekte Merthan/Caner abilerim. Aramizda ogretmen olarak devam eden Çagri arkadasim :) Bu forumun tanismamiza vesile oldugu cok sevdigim insanlardir. (Tanisamadiklarim fakat oldukca iyi niyetli olduklarini dusundugum Savas abi ve Nadir abiyi de sayabilirim)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an bu foruma girmeyen ama aktif olarak görüştüğüm öncelikle A.Murat Sunar abim , cok fazla gorusemesekte Merthan/Caner abilerim. Aramizda ogretmen olarak devam eden Çagri arkadasim :) Bu forumun tanismamiza vesile oldugu cok sevdigim insanlardir. (Tanisamadiklarim fakat oldukca iyi niyetli olduklarini dusundugum Savas abi ve Nadir abiyi de sayabilirim)

Aynı okulda okuyoruz ayıptır :rakir::rakir::rakir:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı okulda okuyoruz ayıptır :rakir::rakir::rakir:
Muzaffer bin kez dedim bi bulusalim , bi cay icelim , bi ne bileyim araba temizleyelim-yikayalim , sen yanasmayinca tanisamadik ki bir turlu :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muzaffer bin kez dedim bi bulusalim , bi cay icelim , bi ne bileyim araba temizleyelim-yikayalim , sen yanasmayinca tanisamadik ki bir turlu :)

Haklısın aga :( Dünya küçük ben bir kere senin aracı AVM de gördüm ulan sileceği kaldırayım da forumdan yazayım mı ben kaldırdım diye, sonra düşündüm vazgeçtim :D

İzmirde, Ispartada karşılaşırız bakarsın iş dolayısıyla başka bir yerde yollarımız kesişir, dünya küçük :rakir::rakir::rakir:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın aga :( Dünya küçük ben bir kere senin aracı AVM de gördüm ulan sileceği kaldırayım da forumdan yazayım mı ben kaldırdım diye, sonra düşündüm vazgeçtim :D

İzmirde, Ispartada karşılaşırız bakarsın iş dolayısıyla başka bir yerde yollarımız kesişir, dünya küçük :rakir::rakir::rakir:
Keske kaldirsaydin silecegi.
Sevinirdim valla :)
Allah yolunu bidaha ispartaya dusurmesinde , baska sartlarda ,baska sebeplerle (okul disinda) , bulusalim ;)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keske kaldirsaydin silecegi.
Sevinirdim valla :)
Allah yolunu bidaha ispartaya dusurmesinde , baska sartlarda ,baska sebeplerle (okul disinda) , bulusalim ;)

O zaman ilk fırsatta senin arabaya pasta cila yapacağım, sözüm söz. simli siyah çok deli divane parlıyor :rakir::rakir: