Tavsiye lutfen

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracima navigasyon sistemi taktiracagim 1950 ye cyclone mu yoksa 1500 e 3 g navimaster mi forumdaki bilgileri okudum ama yinede kararsiz kaldim cylclone gibi opel logosu falan varmi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tavsiye lutfen

polatts link' Alıntı:
Arkadaslar aracima navigasyon sistemi taktiracagim 1950 ye cyclone mu yoksa 1500 e 3 g navimaster mi forumdaki bilgileri okudum ama yinede kararsiz kaldim cylclone gibi opel logosu falan varmi
cok kırıtık bi soru
navimastır ozellık olarak cyclone dan daha ıyı bılıyorum ama servısler navımaster ıcın garantı verıyormu yanıservıstemı taktıracaksınız
cıhazdan cok verdıgı hızmette onemlı arıza vs durumunda navımaster tam teşekkullu degıl bılıyorum
cyclone servıs konusunda daha ustun
ben gecen hafta cyclone taktırdım ondada şu an txt dosyası uretme problemı var yanı cıhazın acılması gitgide gecikiyor acıldıktan sonra problem yok ama onun ıcınde yazılım beklıyoruz..
fıyatlarıda araştırın biraz daha
verdıgınız fıyatlar pahalı

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:

Cyclone'a verdiğiniz 1950 TL çok yüksek bir meblağ.

İstanbul bayileri bu fiyatın çok daha altında meblağlara Cyclone takıyor.

Müsait olursanız ve cyclone düşünüyorsanız İstanbul Odak'tan Tarık abi ile görüşebilirsiniz.

Forumdan olduğunuzu da belirtirseniz fiyatta kolaylık yapacaklardır.

şimdide gelelim navimaster cihazına...

Benim tercihim navimaster olurdu ve zatende yakın zamanda olacak.  :)

Ben firma ile birebir yazıştım ve tüm opel servislerinde taktırabileceğim, ayrıcada yine aynı serviste teknik destek ve servis olanağı sunabileceklerinin garantisini aldım.

Navimaster'ın genel merkezi İstanbul Kadıköy'de ve kendileri ile görüştüğümde şirket araçlarının Astra J olduğunu ve istediğim zaman ofislerine uğrayıp Navimaster'ı Astra J üzerinde test edebileceğim bilgisini verdiler.

Aracın tüm özelliklerini eskisi gibi kullanması, internet bağlantısı ve 3g ile canlı trafik bilgisi çok güzel özellikler.

Yakın zamanda ofislerine uğrayıp cihazı inceledikten sonra, ben Navimaster taktırmayı düşünüyorum.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Cyclone'a verdiğiniz 1950 TL çok yüksek bir meblağ.

İstanbul bayileri bu fiyatın çok daha altında meblağlara Cyclone takıyor.

Müsait olursanız ve cyclone düşünüyorsanız İstanbul Odak'tan Tarık abi ile görüşebilirsiniz.

Forumdan olduğunuzu da belirtirseniz fiyatta kolaylık yapacaklardır.

şimdide gelelim navimaster cihazına...

Benim tercihim navimaster olurdu ve zatende yakın zamanda olacak.  :)

Ben firma ile birebir yazıştım ve tüm opel servislerinde taktırabileceğim, ayrıcada yine aynı serviste teknik destek ve servis olanağı sunabileceklerinin garantisini aldım.

Navimaster'ın genel merkezi İstanbul Kadıköy'de ve kendileri ile görüştüğümde şirket araçlarının Astra J olduğunu ve istediğim zaman ofislerine uğrayıp Navimaster'ı Astra J üzerinde test edebileceğim bilgisini verdiler.

Aracın tüm özelliklerini eskisi gibi kullanması, internet bağlantısı ve 3g ile canlı trafik bilgisi çok güzel özellikler.

Yakın zamanda ofislerine uğrayıp cihazı inceledikten sonra, ben Navimaster taktırmayı düşünüyorum.

mert gelişmeleri bekliyoruz merakla  :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence gereksiz cyclone sorunsuz çalışacaksa doğru seçenek internete girse nolur araç girmese nolur bide onun aylık 30 40 lira vınn bedeli var zaten telefonlarda var bütün özellikler sadece hava atmak için işe yarar heralde aracın internete girmesi onun dışında hazır bilindik sistemler daha mantıklı bence.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bugun odak ile gorustum hakan bey yonlendirdi dedim 2100 ama size 2000 olur dedi tsk bile etmeden kapadim. Navimaster merkezle bende gorustum sakarya dan oldugum icin. Bana fiyat verdiler ama yetkili serviste hicbir garanti bozulmadan pendik te bir servis bu isi yapacak 1500 e eger navimaster icin daha uygun fiyat ve garanti kapsami varsa benimle paylasin lutfen

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bence gereksiz cyclone sorunsuz çalışacaksa doğru seçenek internete girse nolur araç girmese nolur bide onun aylık 30 40 lira vınn bedeli var zaten telefonlarda var bütün özellikler sadece hava atmak için işe yarar heralde aracın internete girmesi onun dışında hazır bilindik sistemler daha mantıklı bence.
045thumbsup 045thumbsup

aynen birde vınn parası var dedıgın gıbı şart degıl bencede

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hali hazirda vinn aboneligim var zaten

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önce kararınızı verin
cyclone veya necvox dusunursenız sıze ındırım yaptırırım..

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla ne yalan soylim navimaster dusunuyorum