Tavsiye lutfen

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tavsiye lutfen

Mert sen navimaster icin fiyat alabildinmi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
mert gelişmeleri bekliyoruz merakla  :)

En kısa zamanda tüm detayları forumda paylaşmış olurum.  :)

polatts link' Alıntı:
Mert sen navimaster icin fiyat alabildinmi

Kısa zaman sonra fiyat alacağım.

Fiyat konusunu 1300-1400 civarına halledebileceğimi düşünüyorum.  :)

Detayları yakında paylaşırım.  :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyat çok düşük değil mi? bu aletlerin dışarda yapılınca fiyatları bu ama servis garantisi olması için serviste yaptırmak lazım eğer bir bayii bu fiyattan bunu satar garantide verirse o zaman diğer markaları satamaz ayrıca diğerlerine 2000 isterken buna 1500 istenmesi düşündürücü

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
fiyat çok düşük değil mi? bu aletlerin dışarda yapılınca fiyatları bu ama servis garantisi olması için serviste yaptırmak lazım eğer bir bayii bu fiyattan bunu satar garantide verirse o zaman diğer markaları satamaz ayrıca diğerlerine 2000 isterken buna 1500 istenmesi düşündürücü

Ben sizlere şöyle izah edeyim...

Bizzat kendim 7-8 mail karşılıklı olarak Navimaster'dan Serkan Bey ile yazıştım.

Tüm Opel servislerinin Navimaster cihazını garanti kapsamında takabileceği ve aynı şekilde taktırdığımız serviste diğer markalar gibi teknik destek ve servis hizmeti alabileceğimiz bana bildirildi.

Diğer markalardan alınan kar payı Navimaster'a göre çok daha yüksek olduğundan servisler diğer iki markayı(Necvox ve Cyclone) ön plana çıkarıyor ve müşteriyi bu ürünlere yönlendiriyor.

ևok daha uygun fiyata Navimaster cihazının takılacağı ve temin edilebileceği bilinmediğinden ve servislerde bu olaya kar payları daha az olduğu için yanaşmadığından diğer cihazların servis ve garanti kapsamları daha iyi zannediliyor.

Oysa ki Navimaster'ın Necvox ve Cyclone'dan tek farkı daha uygun olan fiyatı. Garanti ve servis hizmetleri tamamen aynı.  :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bu cihazların hepsinin ederi 1000tl nin altında aslında. şu anki fiyatlar çok yüksek.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
bu cihazların hepsinin ederi 1000tl nin altında aslında. şu anki fiyatlar çok yüksek.

Kesinlikle öyle Halil abi.

Necvox ve Cyclone daha yüksek fiyat politikası uygularken, Navimaster fiyatını biraz daha uygun tutmuş.

Bayilerde Necvox ve Cyclone'dan daha yüksek kar payları aldığından, Navimaster'ı temin edemeyeceği yada garanti veremeyeceği yalanlarını söylüyor.

Müşterileri de diğer iki markaya yönlendiriyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
tabi onu biliyorum ama zaten sorun bu değil bayiler diğerlerini 2000 den satarken buna 1500 derse diğerleri ile anlaşmalarını iptal etmeleri lazım çünkü zaten hepsi aynı üreticiden çıkma farklı üst marka altında satılan cihazlar hepsini roadrover firması üretiyor 1500 hatta 1000 e düşmesini bende isterim ama bunun zor olacağını söyledim bu bayilerin büyük kar düşüşüne sebep olacaktır ve yanaşmayacaklardır 1 kişi bunu 1 bayide 1300 e taktırırsa garantisini de devam ettirirse aracın o bayii bu emsal olur ve herkes onu ister bunu bilmesine rağmen bayi hala 2 ürünü 1 arada satarsa ben o daha özellikli ama daha ucuz üründen şüphe ederim açıkçası ama bu sadece önyargıda olabilir bunun nedenlerinin araştırılması lazım sorun kalite mi başka birşey mi iyi öğrenmek lazım ama mert zaten araştırmasını yapıyordur heralde

sefaı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert Bey merabalar, bende bu sistemi taktırmayı düşünüyorum fakat bir sorum olacak benim araç enjoy plus ve örnek tanıtım videolarının birinde bas konuş fonksiyonu vardı cihazın bu özelliğini denedinizmi? Şimdiden Teşekkürler Bu arada aldığınız fiyatı paylaşabilirseniz çok sevinirim...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Kesinlikle öyle Halil abi.

Necvox ve Cyclone daha yüksek fiyat politikası uygularken, Navimaster fiyatını biraz daha uygun tutmuş.

Bayilerde Necvox ve Cyclone'dan daha yüksek kar payları aldığından, Navimaster'ı temin edemeyeceği yada garanti veremeyeceği yalanlarını söylüyor.

Müşterileri de diğer iki markaya yönlendiriyor.
+1