TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Zaten Tarik abiye göstereceğim aracı inceden inceye kontrol edilecek zaten yuksek km de olması bakımı sağlam yapılırsa sıkıntı olmayabilir bu olamayacağı anlamına gelmez ama artık biraz da sans meselesi bu araba ben aracı sıfır aldığımda daha haftasında Aracın cogu kimse bilir on yağmur ızgarasının oradan iceriye su giriyor ve aracin beyni Değişiyor ve 3 hafta bekletti

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
֖nceden daha çok paylaşım olması ilginç geldi bana.  Yönetim ne düşünüyor bu konuda merak ediyorum.  Neticede ben 16 aydır forumu tanıyorum,  daha öncesi nasıldı bilmiyorum. Ha şu var evet hissediyorum geçen sene daha fazla kişi daha farklı sesler daha cok yorum vardı.
Harun hocam ben 2012 yılında şark Görevine gitmiştim dönem den sonra fazla giremedim siteye 6 ay oncede aracimi sattım  simdiki durum nasıl bilmem ama önceki dönemlerde gece kuşları bile vardı forum da ayda bir buluşma olmadığı zaman kavga çıkardı :) ton ton babalar kahvaltılar Beykoz'da mangal lar bizim zamanımızdan sonra daha büyük organizasyon oldu mu Bilmiyirum ama bundan sonra da yaparız Allah izin verirse

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bakımları tamsa bence alınır. Bildiğim dayanıklı dizellerden birine sahip bu araba. 90 bin düzgün kullanılmışsa önemli değil bence. Afl'yi falan bilemem ama en son şüpheleneceğiniz şey motor olsun, diğer şeylere bakın bence. Crdi de dayanıklı bi motor, ben 205 bin km'de sattım, gram yağ eksiltme yoktu. MJet motor da sıkıntısız km yapan bi motor. Arabanın genel durumu iyiyse alın derim. Fikir olması açısından kendi aracım makyajsız beyaz 1.3 cosmo. Gecen ay aldım. 18 bin km, kapı-çamurluk arasındaki ufak bi hasardan 2 parça değişmiş, kalanı sıfır gibi, 51,5'a aldım memnunum.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yine fikir olsun, 2013 model makyajlı nehir gri boyasız 1.3 edition 19 bin km'deki astra j için 49,5'a anlaşmıştım başka bi sebepten kalmıştı...

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
yine fikir olsun, 2013 model makyajlı nehir gri boyasız 1.3 edition 19 bin km'deki astra j için 49,5'a anlaşmıştım başka bi sebepten kalmıştı...
Iste bomboş edition icin bile fiyatlar bu arada olurken benim alacağım fiyatta bahsettginiz den 3-4 bin aşağısına olacsk Pazartesi yada salı gunu ODAK ta kontrole götüreceğiz bakımlarida ATM ve ERPAS da yapılmış 75000 de 1800 tl Bakim ücreti Ödemiş icerikte neler varsa artık.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Iste bomboş edition icin bile fiyatlar bu arada olurken benim alacağım fiyatta bahsettginiz den 3-4 bin aşağısına olacsk Pazartesi yada salı gunu ODAK ta kontrole götüreceğiz bakımlarida ATM ve ERPAS da yapılmış 75000 de 1800 tl Bakim ücreti Ödemiş icerikte neler varsa artık.

Doğru abi ! Bomboş bir edition için bu kadar para verileceğine dolu 90 bindeki daha mantıklı. Hayırlısı olsun. Kolay gelsin.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

WeReWoLF link' Alıntı:
Doğru abi ! Bomboş bir edition için bu kadar para verileceğine dolu 90 bindeki daha mantıklı. Hayırlısı olsun. Kolay gelsin.

Doğru abi ! Derken  ֜nlemi doğru mu anladım acaba ?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Doğru abi ! Derken  ֜nlemi doğru mu anladım acaba ?

Nasıl yani?

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam sıkıntı yok :)