torosmu kartalmı ?

toros sw kartal ?

• toros sw 1.2

Oy: 43 60.6%
  • kartal 1.6

Oy: 28 39.4%

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence torosa haksızlık edıyorsun askerde 92 model kullandım 1 sene boyunca aaraba dag taş bayır tepe kullandım banamısın demedı bıraz konfor yönunden kartal kadar olmasada cekişi gıdışı +10 arabadır yuk koyarsan bamasımın demez gıder yenı model toroslar 2001 2002 model bıttı enson onlardan alırsanız hıdrolık dıreksıyon bıle var ön ceker zaten atık araba 1,4 ve en eskı motor ları 1,3 motordur eskıden esnaflık yaptıgım dönemlerde 1,3 76 model sw t12 vardı 94 toros sw vardı tuplu bu araclar sızı uzmez masrafları az araclardır kartal nazlıdır kanforludur slx modellerıde dolu aracdır artık senın kullanımına baglı

Haksızlık etmedim toros'un olumsun yönlerini sıraladıktan sonraparagrafın sonunda aynı şeyleri bende söyledim bakın altta kırmızıyla işaretledim. Kaldıki torosu şantiyede bende çok kullandım ama kışın dondum yazın yandım çok yoruldum çoook:(:(:(

Al birini vur ötekine:kop::kop::kop:

Şaka bi yana ben bu araçların her ikisinide çok iyi tanırım. Torosta zerre konfor yok.Şehir içinde kullanmak,direksiyonu çevirmek işkence gibidir eski bmc kamyonların direksiyonları bile daha hafif:mad:. Koltuklar çok rahatsız,motor sanki kucağınızda çalışıyo gibi ses verir içeriye. Birde kapılar kapalıda olsa içerisi hep toz alır. Ancak keçi gibi tırmanır,az yakar ve oldukça atiktir.

Kartal ise direksiyon,süspansiyon ve sürüş kolaylığı açısından daha konforludur. Yüksek modellerinde (L,SLX) otomatik cam,merkezi kilit,klimalı modelleri bile var. Sadece torosa göre fazla yakar okadar.

Bu arada abimde de Kartal L var çok memnun ;)

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ayıra bileceğimiz max bütçe:7-7,5.... 94-95 toroslar bu aralarda daha ucuzada var ama arıştıracam 1 hafta 10 gün artık kısmet

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kartal kullandım fena değil bildiğiniz tofaş işte.toros yerine 12 TSW kullandım oda kazık gibi ama kullanması zevkliydi :D

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kartal üretimden kalkanı uzun süre olması rağmen saneyide halen aşırı ekonomik şekilde parçası var.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yok şaka değil banttan kaldırılmadan önce tofaş kendini aşmıştı 1,6 16v 103hp orjinal tüplü ve klimalı araç türetmişti ancak 2001 yılına kadar şahin olduğunu zannediyordum. ilanın gerçek olma ihtimalii yüksek.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz 91 modelini 6,5'a sattık :D alan adam çok memnun uzun yolda 15 kuruş yakmış kmde
attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• SUNP0027.jpg
    SUNP0027.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:

kajmerhan03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toros Dağda land roverden daha iyidir :D konfor aramayınız bulamassınz isterse 2000 model olsun :D

SAFA2344

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. eli torosun penir ekmek gibidir kartaldan daha sağlamdır daha az yakar konfordada al birini vur ötekine 94 model 350000 deki aracımızı 7.500 sattık alan adam hala kullanıyor çok mumnun