trafikte adam öldürmek sadece an meselesi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün dakikalar öncesi başıma gelen bir olayda ben şunu analdım ki trafikte adam öldürmek an meselesi...

Bugün mesai bitti yolu geçmek için trafik lambasına bastım trafik durdu ve neyse tam karşıya geçtim ki ön sırada duran aracın içinden insan diyemeceğim biri indi ve direk arkasındaki araca koştu ve adama ana avrat küfür etmeye başladı. Ve sonra diğer aracın sahibi indir ve kafa göz birbirlerine girdi. İlk saldıran adamın gerekçesi adamın kendine uol vermemiş ve saldıran adamın karısı hamile imiş falan filan şunu analdım ki trafik içinde adam öldürmek an meselesi Allah karşılaştırmasın da o ikinci aracın içindeki aracın sürücüsü iyi ki ben değildim.

Birde artık şunun kafasını yaşamaktan vaz geçelim dörtlü yakmakla iş olmaz. Bu ülkede 112 diye bir numara var. Yeter artık ya...

Neyin kafasında daha bu millet anlamıyorum ki...

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abi, yolların kuralı olduğunu, kralı olmadığını yasa ve emniyet anlatamıyorsa hiiiç bulaşmadan sağdan sağdan sakince evine gideceksin. Adamlar hiç gözünü kırpmadan kavgaya gidiyor, bir şeyden korkmuyor demek ki?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
O değil de arabadab inip karşı tarafa saldıran bu şerefsiz karım halile demei bilirken başkasının karısına küfür ederek adam olduğunu mu sandıki? Böyle şerefsizler yüzünden trafik içinde araç kullanmaktan nefret ediyorum. O yüzden yürüyüp gidiyorum yürüyüp geliyorum. Hala kafam bozuluyor bu şerefsize ya. Hem suçlu hem güçlü şimdi o adam bıçağı çekse bu şerefsize dokuz delik açsa yemin ederim az kalır. O kadar yani...

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotosunu çekip EGM ye gönderseydin keçke abi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Fotosunu çekip EGM ye gönderseydin keçke abi.

Hiç bir şey yapamadım ki ya her iki şeritte olan adamlar geldi hatta ilk saldıran adama da bir kaç tane çaktılar ellerine sağlık valla az ettiler. Eve geldim ama hala sinirlerim yatışmadı bu kadar olur. Eğer dava filan açtıklarını yada açacaklarını bilsem direk şahit olurum...

Yav bu dörtlü açınca her af edersiniz de her ..ok çözülmüş mü oluyor?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu durumlarla karşılaşmamak için mesai bitimi arabayla trafiğe girmemeye çalışıyorum.bulaşmamak uzak durmak gerekirse kanuni yollardan çözmek lazım.araç içi kamera şart oldu

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün ki olayda resmen adam darp edildi ya acımadı isem şerefsizim. Adamı tanımam etmem ama durumum müsait olsa özel durumum olmasa idi o adama ibreti alem için güzel bir meydan dayağı için elimden geleni sonuna kadar yapardım. Bu kadar olmaz yeminle. Arkadaş trafik dert, toplu taşıma dert, kaldırımda yürümek dert. İyice suyu çıktı bu işlerin ya. Bu karaktersiz adam hem eşim halime diye it gibi çemkiriyor sonra da hamile eşini bırakıp gidip adamı darp ediyor...

Yav bir de bu dörtlü her şeye yanmaz ki arkadaş... ben dörtlü yaktım bana yol verin... iyi de arkadaş bu dörtlü bana birileri yol versin diye yapılmamış ki...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ben kendimden örnek vereyim koruma amaçlı aracımda bir haydar bir biber gazı bir büyük boy komando bıçağı bir beretta 92 fs 9mm var yolcu altındaki çekmece olsa içini ses yalıtım süngerinden şekilli kesip cephanelik yapacaktım artık tek tokat yumruk olayı bitti bana göre

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
ben kendimden örnek vereyim koruma amaçlı aracımda bir haydar bir biber gazı bir büyük boy komando bıçağı bir beretta 92 fs 9mm var yolcu altındaki çekmece olsa içini ses yalıtım süngerinden şekilli kesip cephanelik yapacaktım artık tek tokat yumruk olayı bitti bana göre

Çağatay yavaş :) Savaşa gitmiyorsun :rolleyes:

Nadir abi sonuna kadar haklısın. Benzer durumları hergün görüyorum desem yalan olmaz. Günlük ortalama 120km yolda geçiyor işe gidip gelirken. Ne isanlarda saygı var ne de kural. Camına film çeken, dörtlüleri yakan dokunulmazlık ilan ediyor.

Geçen hafta dengesizisin biri arkasına bakmadan marketin önünden yola çıkıverdi birden. Hızlı değildim, sellektör yaptım farketsin diye sonra solladım geçtim. Bu bi takıldı arkama, dibime girdi, uzunları da yaktı yol istiyor. Bende inat ettim yolu tam ortaladım 10km hızla gidiyorum:) 5dk falan böyle devam etti sonra yolun ikiye ayrıldığı bir yerde sağa yanaşmamla bu arkamdan lastik çekerek hamle yaptı, tam sollayacakken yolu bölen refüşe girdi. Korna çaldım selam verircesine ve polisi aradım, şu plakalı araç sarhoş sanırım yolsa sağ sol yaparak gidierken kaza yaptı diye. bilmiyorum sonunda ne oldu.:D Trafikte gördüğüm her türlü kural dışı hareketi anında ihbar ediyorum. İçim rahat. Polis işini yapar yapmaz takibini yapamıyorum fakat mutluyum.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silah milah ne gerek var bi kansiz ugruna hapse girmeye deger mi ? Daha yeni basimiza geldi babam tek basina yolculuk yaparken sagsol yapan yolda zigzag cicen bir tir goruyo ve onundeki tiri ''adam uyuyor heralde uyarayim '' diyerekten kornasina kisa sureli basiyor , tir soforunun kafasi guzel sanirim buna tav oluyo ve yol boyunca babami tahrik edici hareketler yapiyor , alasehirde ilk isiklarda babami tir onunu kapatacak ve dorse arkasini kspatacak sekilde araya aliyor babam meslegi geregi yaninda silah tasiyor , simi bu durumda ilk akla gelen silah cekip vurmak gibi gelsede bi sekilde kacip polise tiri yakalatti , orada silahina davransa (ben o olgunluga sahip degilim buyuk ihtimalle sikardim bi tane ) sonra o seref yoksunu adam magdur babam ise katil olacakti. Bu yuzden trafikte hicbirzaman arabadan inmeme karari aldim...