Türkiye"de 1.6 Dizel tuttu mu?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Türkiye"de 1.6 Dizel tuttu mu?

albertxx link' Alıntı:
Şu an satış rakamları olsa az satıldığını görebilirdik. Zaten dışarıya çıkarsanız hb olarak belli oluyor 1.6 mı değil mi anlarsınız. Fiyat artışından ötürü beklenen satış yapılmadı. Astra için araç bulunmazken 1.6 için her bayide model model duruyor. Yeni kasa bekliyor genelde eski astra kullananlar yeni alcaklar ise gerek fiyat gerekse hala opel imajının düşük olmasından yanaşmıyor pek.

Ama satsam aracımı alır mıydım belki derim. Ama büyük ihtimal aynı kasa araca geçmezdim sadece motor için kişisel görüşüm :)
+1 kesinlikle.

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aralık sonunda az kaldı takasa gidiyordum sadece şu 136hp nin yakıtı 7 litre olması fazla gibi. Cosmoda da 110hp yok.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence 1,6 cikariyosa otomatik olarak da cikarmaliydi.

Atakan Ar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar,

1.6 ctdı opel astra alalı yaklaşık 6 ay oldu, ve aracım şu anda 10.000 kmde yorum yapabilmek için yeterli bir seviye diye düşünüyorum.

Şehir dışı yakıt tüketimi 4,7 litre şehir içi yakıt tüketimi ise 5,8-6 lt arasında değişiyor. Motor performansı olarak 1.6 lt 110 bg fluence göre çok çok farklı hızlanması çok iyi seviyede, motor sesi olarak karşılaştırırsak bana çokda sesli gelmiyor yanı zaten muhendislerin yaptıgı karşılaştırmalarda da desibel seviyesi çok düşük.

Fiyat olarak golf, megane ve audi ve mercedes ile karşılaştırdıgınızda en üst paketlerinde astra en ucuzu oluyo, yeni kasa çıkma durumu 1.6 ctdı motorun çıkması gibi olacak gibime ve buda min 2016 olarak düşünülüyor çünkü ilk corsa değişterecek ve sonraki sene astraya uygulayacaklar