Uzun Süren Bir Hayal Gerçekleşti Sonunda.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı diyiyim önce araba tren rayları üzerinde 45 plaka ?

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı ve Geçmiş olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bayılıyorum astra J lere,darısı nadir abime inşallah :) Ufak kazayıda hiç dert etmeyin,allah daha büyüğünden esirgesin ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, navigasyonlu renkli ekranlı falan harika ya içine bayıldım, haftada 3 kez yıkardım benim olsa :)

cmlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun Allah güzel günlerde binmeyi nasip etsin. Kaza içinse geçmiş olsun nazarı çıkmıştır onun maşallah çok güzel duruyo araban

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, muazzam bir kasa.
Şuana kadarki en iyi Astra diyebilirim.
Doğru bi seçim yapmışsınız, yakıt yönünden de baya tasarruflu bunlar...
Güle güle kullanın...

Bi mahsuru yoksa aracın modeli nedir bir de fiyat olarak kaça bitti..

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun ayrıyetten gecmiş olsun allah beterinden sakınsın.eski tantanlarda cekilmiş fotolar

Teşekkür ediyorum. Foto Buca tıp merkezinin orada çekildi.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:38 ----------

Hayırlısı diyiyim önce araba tren rayları üzerinde 45 plaka ?

Teşekkür ediyorum. Ailem Salihli'de yaşıyor.(Kasko ve trafik sigortası avantajı için Salihli plaka yaptım)Ben izmirde yaşıyorum. Aslen Uşaklıyım. Kısaca Türkiyeliyim. :)
Salihlide de tren rayları var ayrıca.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:44 ----------

Hayırlı ve Geçmiş olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ediyorum.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:46 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:45 ----------

hayırlı olsun bayılıyorum astra J lere,darısı nadir abime inşallah :) Ufak kazayıda hiç dert etmeyin,allah daha büyüğünden esirgesin ;)

Teşekkürler. Bende bayılıyorum. Dönüp dönüp bakıyorum herkes hasta zannedecek. :) Amin diyorum hepimizi.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:49 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:46 ----------

Hayırlı olsun, navigasyonlu renkli ekranlı falan harika ya içine bayıldım, haftada 3 kez yıkardım benim olsa :)

Teşekkürler. Özellikle Navili olanlara bakmıştım. Hayalin uzun sürmesinin nedenlerinden. Ben kendim yıkamayı seviyorum Ama haftada 3 kez yıkayacak vaktim yok.:(

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:50 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:49 ----------

hayırlı olsun Allah güzel günlerde binmeyi nasip etsin. Kaza içinse geçmiş olsun nazarı çıkmıştır onun maşallah çok güzel duruyo araban

Teşekkürler. Bende sizin gibi düşünüyorum. İnşallah son olur.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:55 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:50 ----------

Hayırlı olsun, muazzam bir kasa.
Şuana kadarki en iyi Astra diyebilirim.
Doğru bi seçim yapmışsınız, yakıt yönünden de baya tasarruflu bunlar...
Güle güle kullanın...

Bi mahsuru yoksa aracın modeli nedir bir de fiyat olarak kaça bitti..

Teşekkürler. Araç gerçekten güzel. İlk dizel aracım ve neden daha önce dizele geçmedim diye kendime sormuyor değilim.
Aldığımda sıfırlamıştım yakıt tüketimini 600 km ortalaması 5.1 civarı şuan.
Model 1.3 DTİ COSMO Fiyat konusunuda özelden yazmak isterim.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.. piyasa az ucuzlasa 1,4 t sunrooflu cosmo alıp binmek istiyorum ama şu anda almak mantıklı değil bekliyorum

keşke sunroof olsaydı demeden edemeyeceğim.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.. piyasa az ucuzlasa 1,4 t sunrooflu cosmo alıp binmek istiyorum ama şu anda almak mantıklı değil bekliyorum

keşke sunroof olsaydı demeden edemeyeceğim.

Teşekkürler. Piyasa ucuzlayacak gibi durmuyor malesef. Dahada yükselecek gibi. Piyasalar bunu gösteriyor ki otomobilin içerisinde olanlarda fiyatların artacağını söylüyor.
Bende 1.4 Turbo düşünüyordum ama benzin fiyatları malum ki ben aracı çok kullanan birisi değilim.
Sunroof olsaydı güzel olurdu fakat sıkıntı yapmıyorum. Cam tavan şeklinde olsaydı astra da o zaman üzülürdüm bende olmadığına.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:22 ----------

Hayırlı olsun abi fotoğrafları bekliyoruz yavrunun :)

Fotoğraflar ilk sayfada var.