Ve Astra J 8401 km de Debriyaj Baskı Balata Bitti !!!

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ve Astra J 8401 km de Debriyaj Baskı Balata Bitti !!!

+1

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun Hakan hocam.   Allah beterinden korusun, neyseki  maddi bir kaybınız olmadan  atlatmışsınız bu olumsuz durumu. 8400km aracın debriyaj balatası nasıl olurda biter üstelik sürekli de uzun yolda kullanıyorsunuz anlamış değilim....   olacağı varmış demekki.
Herşeyde bir hayır vardır, sıkma sakın canını.

Teşekkür ederim sn avukatakın, kesinlikle haklısınız

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun Hakan bey... umarım sorun en kısa sürede hallolur ancak böyle bir durum düşündürücü açıkçası.... dikkat ederken böyle birşeyin olması bence üretim hatası olarak kabul edilmeli... hiçbir arabanın bu kadar kısa sürede böyle sorun yaratacağını sanmam sonuçta uzak doğudan almıyoruz bu araçları.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun sn.HaKaN; allah beterinden korusun. inşallah başka sıkıntınız olmaz da yıllarca sorunsuz binersiniz aracınıza. sileceklerin iyi silmediğine inandırmak için kırk takla attırtan buna rağmen "biz onları ayarladık, zaten en fazla bu kadar siler" diyerek müşteriyi başından savmayı marifet sayan zihniyet, herkes tarafından neredeyse ortak görüşmüş gibi bilinen baskı balatalar kullanıcı hatasına girer tabusunu yıkar da müşteri memnuniyeti diyerek garanti kapsamına alıyorsa ya bildikleri birşey vardır ya da çekindikleri.. 

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

ercub link' Alıntı:
çok geçmiş olsun sn.HaKaN; allah beterinden korusun. inşallah başka sıkıntınız olmaz da yıllarca sorunsuz binersiniz aracınıza. sileceklerin iyi silmediğine inandırmak için kırk takla attırtan buna rağmen "biz onları ayarladık, zaten en fazla bu kadar siler" diyerek müşteriyi başından savmayı marifet sayan zihniyet, herkes tarafından neredeyse ortak görüşmüş gibi bilinen baskı balatalar kullanıcı hatasına girer tabusunu yıkar da müşteri memnuniyeti diyerek garanti kapsamına alıyorsa ya bildikleri birşey vardır ya da çekindikleri..  

Bu sıkıntı çok fazla ortaya çıkarsa eğer kullanıcı hatası denecektir. şu an benim duyduğum 2. vaka. Duyduğum demiyim de okuduğum diyim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman dünyada ben ikinciyim. Beni inceleme altına almaları lazım :)
eşi benzeri olmayan bir kullanıcıyım
(sn drwaverunner yanlış anlamayın sadece espri yapıyorum)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

HaKaN link' Alıntı:
o zaman dünyada ben ikinciyim. Beni inceleme altına almaları lazım :)
eşi benzeri olmayan bir kullanıcıyım
(sn drwaverunner yanlış anlamayın sadece espri yapıyorum)

Keşke herkes bizim gibi internet ortamına bunları detaylı yazsa da size kaçıncı olduğunuzu söylesem :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Politik bir cevap olmuş sn drwaverunner :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

HaKaN link' Alıntı:
Politik bir cevap olmuş sn drwaverunner :)

Sn. HaKaN biliyorsunuz oldum olası korkmuşumdur şu debriyaj işinden. Aracımdan ayrılırken sürekli kontrol ediyorum debriyajı şimdi ise sizin olayınızdan sonra akşamları da araç otoparka iken inip kokluyorum :)

Bu arada kötülük habercisi gibi olmıyım ama şu an kimsede turbo kesilmesi sorunu olmadı ama gündemimde bu var, aman dikkat :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbo kesilmesi bende oldu galiba :)  hatırlarsanız sn. drwaverunner  sizden yol yardım almıştım :)