Vectra B için jant

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu an itibariyle bir kişiye denk geldim

yanlış anlama savaş abi aynı şeyleri babamda söylüyordu aşırı orjinalcidir kendisi ama yumuşak lastikle orjinal jantlardaki bridgestone turanzalardan daha konforlu olduğunun kendisi de farkına vardı

mesela herkezin yumuşak çok sessiz dediği falken ziex ze914 serisi lastik aldım 10gün kadar önce h.sonu bi ankara yaptım geldim ve geri söktüm böyle sert komforsuz bi lastik kullanmamıştım daha önce

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yanlış anlama savaş abi aynı şeyleri babamda söylüyordu aşırı orjinalcidir kendisi ama yumuşak lastikle orjinal jantlardaki bridgestone turanzalardan daha konforlu olduğunun kendisi de farkına vardı

mesela herkezin yumuşak çok sessiz dediği falken ziex ze914 serisi lastik aldım 10gün kadar önce h.sonu bi ankara yaptım geldim ve geri söktüm böyle sert komforsuz bi lastik kullanmamıştım daha önce

Yanlış anlama falan yok, ben şimdiye kadar 17" jant+lastik kullanıp da uzun vadede memnun kalan kişiye gerçekten ilk defa denk geldim. Araç sahiplerinin dünya kadar para ödeyerek aldıkları 17" lik setleri bir süre sonra yok fiyatına satmaları çok üzücü bir durum. Dediğin gibi bu boyuttaki jantlara yumuşak hamurlu lastikler takılmalı ki yol konforu fazla bozulmasın ama maalesef ülkemizin güzelim yolları bu tür aksesuarlar için henüz (çukurlar nedeniyle jant ve yanak hasarları+zamanından önce bozulan ön takım) uygun değil :(.

---------- Yeni Mesaj eklenme 24-12-2014 zamanı: 00:01 ---------- Önceki Mesaj 23-12-2014 zamanı: 23:59 ----------

bende 16 larımla mutluyum 205x55x16 var :)

Şansını fazla zorlama, o ölçüde kal derim, daha yukarı çıkarsan 16" jant+lastiklerini ararsın ;).

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi valla ben tribünlere oynama düşüncesindeyim. Arabayı sadece haftasonu kullandığım için 19" opc jant düşünmüyor değilim :) feci yakışıklı duruyo meret

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yollarınız müsaitse neden olmasın? :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi valla ben tribünlere oynama düşüncesindeyim. Arabayı sadece haftasonu kullandığım için 19" opc jant düşünmüyor değilim :) feci yakışıklı duruyo meret

Abi getirteceğin zaman haberleşelim, bahara 3.2GTS alıp 19 snowflake düşünüyorum. İşler yolunda gitmezse şu görseldeki irmscher facelift manuel omega için sn polat türk üzerinde duygu sömürüsü ve ağlamalar içeren bir istek buketi yapıcam :D

BKZ
2753000070_large.jpg

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış anlama falan yok, ben şimdiye kadar 17" jant+lastik kullanıp da uzun vadede memnun kalan kişiye gerçekten ilk defa denk geldim. Araç sahiplerinin dünya kadar para ödeyerek aldıkları 17" lik setleri bir süre sonra yok fiyatına satmaları çok üzücü bir durum. Dediğin gibi bu boyuttaki jantlara yumuşak hamurlu lastikler takılmalı ki yol konforu fazla bozulmasın ama maalesef ülkemizin güzelim yolları bu tür aksesuarlar için henüz (çukurlar nedeniyle jant ve yanak hasarları+zamanından önce bozulan ön takım) uygun değil :(.

---------- Yeni Mesaj eklenme 24-12-2014 zamanı: 00:01 ---------- Önceki Mesaj 23-12-2014 zamanı: 23:59 ----------

Şansını fazla zorlama, o ölçüde kal derim, daha yukarı çıkarsan 16" jant+lastiklerini ararsın ;).

2003 den beri vectra bizde 2005de ehliyeti almamla bana geçti ve bu süre zarfında 1kere amortisörleri 2 kerede z rotları değiştirdim bunun dışında ön takıma bi müdahelem olmadı ayrıca ilçede oturmama ve yolların pekte iyi olmamasına rağmen ne jant yamulttum ne lastiğe balon yaptırdım

bazen arkadaşların yeni model arabalarına binince bende şaşırıyorum 99 model arabada duymadığım sesler geliyor geçen hafta 2003 bi range rover vouge aldık mesela içinde nerdeyse ses gelmeyen nokta yok

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sercan Vectra B ler aslında çok sağlam arabalar ama nedense bazı arkadaşlar tarafından çok eleştiri alıyor :(. Ben bu sene sattığım 1998 model aracımın ön takımını 2006 yılında yaptırmıştım. Her sene kontrolünü yaptırdım, sattığı güne kadar da en ufak bir sorun çıkarmadı. Bazıları inanmıyor ama aracın amortisörleri dahi orijinaldi, bir iki kere serviste kontrolünü yaptırdım, değişmesine gerek yok demişlerdi. Aracı alan üyemizle halen görüşüyorum, şimdiye kadar en ufak olumsuz bir şey duymadım, inşallah o da arabaya iyi bakar da uzun yılar sorun yaşamaz.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben galiba tekrar düşünecem şu jant işini :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi getirteceğin zaman haberleşelim, bahara 3.2GTS alıp 19 snowflake düşünüyorum. İşler yolunda gitmezse şu görseldeki irmscher facelift manuel omega için sn polat türk üzerinde duygu sömürüsü ve ağlamalar içeren bir istek buketi yapıcam :D

BKZ
2753000070_large.jpg

Sn. Polat Türk te bana iletecek :D sen bana zırlamaya başla şimdiden :D