Vectra B için jant

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sn. Polat Türk te bana iletecek :D sen bana zırlamaya başla şimdiden :D

Abi öyleyse bamgüm giriyorum ben mevzuya :D Bu resimdeki omegayı toplayabilme ihtimalimiz varmı, irmscher direksiyon ve recaro koltuk işi kolay ama ben manuel şanzımanlı ve V6 moturlu facelift istiyorum. Tampon ve jant olarak sen halletsen, otomatiği manuele polat abi çevirir dimi :rolleyes:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi öyleyse bamgüm giriyorum ben mevzuya :D Bu resimdeki omegayı toplayabilme ihtimalimiz varmı, irmscher direksiyon ve recaro koltuk işi kolay ama ben manuel şanzımanlı ve V6 moturlu facelift istiyorum. Tampon ve jant olarak sen halletsen, otomatiği manuele polat abi çevirir dimi :rolleyes:
Sen paradan haber ver aslan parçası [emoji2] gerçekten maliyet çok yüksek omegacıları görüyorsun

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi getirteceğin zaman haberleşelim, bahara 3.2GTS alıp 19 snowflake düşünüyorum. İşler yolunda gitmezse şu görseldeki irmscher facelift manuel omega için sn polat türk üzerinde duygu sömürüsü ve ağlamalar içeren bir istek buketi yapıcam :D

BKZ
2753000070_large.jpg

bu jant nette cokta uygun fiyata satılıkken kac yere paylastım ilanı kimse sallamadı :confused::)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu jant nette cokta uygun fiyata satılıkken kac yere paylastım ilanı kimse sallamadı :confused::)

aynısı değildi o :D Hem o zamanlar bende vectra 1.9CDTI vardı ondan ilgimi çekmemiştir, bi de ön tampon olmadan o jantlar omegada pek fark yaratmaz herşey kombinasyon üzerine kurulu. Şimdi seat'a binerken sıla özlemi çekiyorum :D 2015 yılını opel ile geçirmek istiyorum :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı değildi o :D Hem o zamanlar bende vectra 1.9CDTI vardı ondan ilgimi çekmemiştir, bi de ön tampon olmadan o jantlar omegada pek fark yaratmaz herşey kombinasyon üzerine kurulu. Şimdi seat'a binerken sıla özlemi çekiyorum :D 2015 yılını opel ile geçirmek istiyorum :D

sende bizi kör ettin.. irmscher omega jantınımı bilmeyeceyik :)aynı jantlar işte hatta kerem abi hatırlar konusunda bile paylaşmıştım kaçırmayın diye hatta kendim için bile düşünmüştüm neyse :) hayırlısı olsun Mert

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende bizi kör ettin.. irmscher omega jantınımı bilmeyeceyik :)aynı jantlar işte hatta kerem abi hatırlar konusunda bile paylaşmıştım kaçırmayın diye hatta kendim için bile düşünmüştüm neyse :) hayırlısı olsun Mert

Sonra diyorum ki, leon şehir içi kış mevsiminde 8.4 litre ortalama yakıt, 27km ortalama hızla yürüyor, yemiyor kardeşim yemiyor :D

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gt ler 16 zaten orjinal.16 ya kadar takmak zaten normal değilmi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gt ler 16 zaten orjinal.16 ya kadar takmak zaten normal değilmi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet, zaten şimdi tekrar çıkarsalar Vectra B'yi GT jantları (veya benzer 16lar) standart olurdu.

Ayrıca pek kimse bilmiyor bunu, ben de söküp takarken fark ettim, GT jantları 44 ofset, yani orjinal iz genişliğinden 1cm geniş duruyor araç GT jantları ile. Bu da hem daha şık gösteriyor, hem de yol tutuşa da az bir etkisi oluyor.

sierra58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model cdx orjinali 195/65/15 yerine 205/55/16 lastik jant aldım sol arka çamurluk ufak bir kasiste tekere sürtüyor lastiği taktırdım geldim bıraktım aracı garaja duruyor
bu neden olur acaba
normalde 205/55/16 sorun olmuyor yazmışlar