vectra b mi rover 620 ti mi

vectra b mi rover 620 ti mi

• vectra b

Oy: 20 83.3%
  • rover 620 ti

Oy: 4 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    24

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisi de 98 model vectra ve rover 620. ben vectra dedim. ama rovere de hastayım. ve bence rover daha üstün.. ama malum parça sorunu vs.. siz olsanız hangisini tercih edersiniz..

SSB_BASOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence her yönden vectra yol tutuşu hariç rover; la kıyaslanamaz uzun mesafede alman arabasının üstüne tanımam opelin yarı keyfini rover veremez bence tabi bu benim zevkim

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki Vectra B !:good:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 2.0 olacaksa 136 Hp, Rover 620ti ise 200 Hp (turboşarjlı).Performans istiyorsan 620ti'ın çok iyi yürüdüğünü ve son hızının çok iyi olduğunu duydum.Donanım olarak da bence tatminkar.2.0 arabalar artık doğru düzgün para etmiyor, eğer uzun süre kullanmak için alacaksan bence 620ti'ı zevkle kullanırsın.Ama şunu da söyleyeyim sonuçta araç turbo ve 8 yaşında olacak.Rover'ın turbosunun dayanımı nedir bilemem...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 arabalar artık doğru düzgün para etmiyor, eğer uzun süre kullanmak için alacaksan bence 620ti'ı zevkle kullanırsın.Ama şunu da söyleyeyim sonuçta araç turbo ve 8 yaşında olacak.Rover'ın turbosunun dayanımı nedir bilemem...

bu kısmına sonuna kadar katılıyorumm:good:

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim dergilerden takip ettiğim kadarı ile roverlar 100000 km yi geçince çok yüksek maliyetli sorun çıkarıyormuş. Özellikle onno ustanın konu ile ilgili 4 yazısını okumuştum okur mesktuplarından. bir b kasa vectra tutkunu olarak kesinlikle B kasa al derim. maceraya gerek yok parçası bol maliyeti benzer özellikteki arabalara göre bence düşük, sadece yakıt konusunda sıkıntı yaratabilir ama o da Türkiye'deki benzin fiyatlarından vectranın çok yaktığından değil 100km/10 litre şehir içi 100km/5,8 şehirdışı 1600 cc bir çok arabanın tutturacağı bir ortalam değil. ayrıca performansı da bir çok kişiyi fazlasıyla tatmin eder.
lafı uzattım ama bence b kasa vectra al mümkünse cd olsun 150000 km altı olsun.
kolay gelsin.

edirneli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim dergilerden takip ettiğim kadarı ile roverlar 100000 km yi geçince çok yüksek maliyetli sorun çıkarıyormuş. Özellikle onno ustanın konu ile ilgili 4 yazısını okumuştum okur mesktuplarından. bir b kasa vectra tutkunu olarak kesinlikle B kasa al derim. maceraya gerek yok parçası bol maliyeti benzer özellikteki arabalara göre bence düşük, sadece yakıt konusunda sıkıntı yaratabilir ama o da Türkiye'deki benzin fiyatlarından vectranın çok yaktığından değil 100km/10 litre şehir içi 100km/5,8 şehirdışı 1600 cc bir çok arabanın tutturacağı bir ortalam değil. ayrıca performansı da bir çok kişiyi fazlasıyla tatmin eder.
lafı uzattım ama bence b kasa vectra al mümkünse cd olsun 150000 km altı olsun.
kolay gelsin.
yakıt olayını çok iyi açıklamışsın

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rover ucuz ama pahalı yedek parcaya sahip.Bence de Vectra B