vectra b perde hakkında

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın arka kapı ve arka camları için perde uygulaması düşünüyorum. ancak çakma birşey olmasın orijinal olsun istiyorum. bu konuda bana yardımcı olabilecek, fikir verebilecek ya da ankara da yaptırabileceğim bir yer önerebilecek bir arkadaşım var mıdır? şimdiden teşekkür ederim.

fgjyn.jpg

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu perdeler çok çakma duruyor.kapılara ve arka cama perdenin hareket edeceği rayları vidalamadan olmaz.olsa bile çok çirkin görünür.bence en iyisi arka tarafa ayarlanabilir takmatik perde yan camlara film derim.kapı döşemesi ile sacın arasında yer olsa vectra c nin kapı perdelerini takacaktım ama mesafe yok hiç :(

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimdeki gibi bir perde sistemimi düşünüyorsunuz?Geçende böyle bir konu açılmıştı çok şık oto perdeleri var üstelik dışardan bakıldığında flimli cam gibi duruyor.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu uygulamayı daha önce oto döşemecide yaptırmıştık arkadaşların dediği gibi rayları vidalamak gerekiyor ancak bu vidalar perdenin arkasında kalıyor dıştan ve içten görünümü bozmuyor iş bitince misafir odası gibi olmuştu cok begenmıştık.. dıkkat edılmesı gereken nokta perdelerı dıkmeden evvel rayları sabıtlemek sonra ölçüye göre perdeyi ayarlamak hem gergin olmalı hemde raylara asırı baskı yapmamalı..tavsıye ederım