Vectra B - Philips CCR 600 Aux-In Eklentisi

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
hayırlı olsun abi sorunun çözülmesine sevindim:D

milyonshoplarda satılan 1 liralık radyolar var, üstünde sadece ses ayarı, scan ve reset tuşu var. uyduruk bir alet :) ben ondan söktüm jakı.
sesteki parazitin sebebi dişi jakta da olabilir erkek jakta da. benimde ilk aldığım erkek jak kalitesiz olduğu için ses rezaletti. biraz daha kaliteli bir kulaklık aldım ses düzeldi

norm034

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylelenleri bir bir uygulamama rağmen gene olmuyor gene olmuyor.elimde iki tane teyp var ikisindede aynı şekilde uyguladım yok ses vermiyor.nerde hata yapıyorum anlamadım.kaset mekanizması tak tuk bişeyler yapıyor ya oturmuyor yada başka bir sıkıntı var kaset bölümünde.tam kasete geçti gibi yapıyor teyp radyoya atıyor kendisini iki gündür deli oldum.

norm034

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ccr600 olan kasetçalarıma bende aux bağlantımı 2 gün uğraştıktan sonra sorunsuz bir şekilde bağladım.kaset adaptörden çok daha iyi bir ses kalitesi var.paylaşım yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

yaparken kulaklık kablosu kullanmanızı ve kaset ileri geri düğmelerini düzgün taktığınızdan emin olun.aux girişini sesi aldıktan sonra düzgünce sabitleyin.gerisi basit.mp3 çalar,telefon bağlayıp müziğinizi dinleyin :)

Karsiyakali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tebrik ederim hocam çok temiz çalışma olmuş :)

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu uygulamayı bende yaptım ve başarılı bir şekilde çalıştırdım. fakat küçük bir durum var kafama takılan; bu uygulamayı yapmadan önce philips marka kaset adaptörü ile ses veriyordum ses daha yüksek çıkıyordu. aux uygulamasını yaptıktan sonra ses biraz azaldı ama netliği iyi derecede. sizce sesin azalmasının sebebi nedir?