Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç donanımına ve standartlarına ek olarak yaptırdığım şeyler:

-Gün ışığı (sarı-beyaz) iç ayak ve kapı eşikleri aydınlatması, bagaj için led aydınlatma, torpido için beyaz 6 ledli aydınlatma ve iç aydınlatmalarda led
-Sürücü kolçağının orjinal GM gözlük kabıyla güncellenmesi,
-İç mekanda; kapı kollarının krom kaplamaları altına ve havalandırma ızgaraları ile direksiyon simidindeki kanatların karbon folyo ile kaplanması
-Arka koltuklar için tek kademeli koltuk ısıtma güncellemesi
-Pilot koltuğu arkasına orjinal GM elbise askılığı güncellemesi
-Arka koltuk ve araç içinin belirli bölmelerine ses yalıtım malzemesi ile desteklenmesi ve akustik ses süngerleriyle de iyileştirme yapılması
-İrmscher logosuz laser modelli ön panjur güncellemesi,
-5 ledli ve kontak ile çalışır kısalar yandığında kendisini kapatan gündüz seyir farları güncellemesi,
-Opc Line arka çift çıkışlı difüzör, opc line bagaj spoilerı güncellemesi
-Ön standart tamponun gts/design edition tampona güncellenmesi
-Çift çıkışlı egzoz sistemi ve krom egzoz uçları güncellemesi,
-Arka süspansiyon takımı ve önlere özel gazlı süspansiyon takımı ile güncellenmesi
-Arka cam üstüne vxr spoiler güncellemesi
-Valeo şerit takip ve kırmızı ışık uyarıcıs
-Valeo ön/arka ekranlı park korumalı ve korna ikazlı park sensörü
-Füme 3.stop lambası ve ledli stoplar...
-Krom eşik takımı ve kapı kolu güncellemesi
-Arka çift egzoz aralarında karbon folyo kaplaması,
-Kapı kolları oyuklarında karbon kaplaması,
-Orjinal GM çamurluk/paçalık ön takımı
-Black & Decker soğutuculu/Buz yapıcı/Isıtıcılı seyahat asistanı

Elimde olup sırada bekleyenler;
-Füme AFL farlar ve montajı
-Vectra multimedia sistemi (TV,DVD,Bluetooth,Geri vites kamerası,Radio..)

Bu sene içinde yapılacaklar;
-18 inçlik jant ve lastik beraberinde brembo fren kaliperleri

[quote author=Kontrol Ünitesi link=topic=3037.msg37923#msg37923 date=1363211432]
sam3628.jpg

grnt604.jpg

grnt605.jpg

grnt59eee.jpg

sam3505.jpg

sam3515.jpg

grnt621.jpg

grnt623.jpg

[img http://www.bidepo.com/images/sam3628.jpg[/img]
sam3501sfa.jpg

sam3498.jpg

grnt59eee.jpg

sam3515.jpg

sam3518.jpg

sam3517.jpg

[/quote]

Son düzenleme:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde vectra c ye olabilecekler yapılmış.
Bana göre fazlalıklar şunlar

1- Bagaj spoiler ı çok kaba olmuş. İnce çıta şeklinde olnalr çok daha şık görünüyor.

2- Egzost çıkşları çok yuvarlak kalmış. OPC veya GTS deki gibi daha oval olanlarla değişirse daha güzel olacaktır.

3- Bagaj üstünde çok fazla yazı sticker vs var. Ben olsam tüm sticker ları ve opel amblemini sökerdim

4- Öndeki daylightlar artık hemen her araçta var. Araca farklılık yerine sıradanlık katıyor.

5- Arka camdaki ışıklı opel sticker ı hiç olmamış.

6- Kapı kollarındaki karbon kaplama ile geri kalan maun kaplama hiç uymamış. Bence tüm kaplamaları karbon yaparsanız araca katmaya çalıştığınız sportif ruha çok daha uyacaktır

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de orjinalcilerdenim serdarcım, karbon kaplamalar yerine orjinal dokuda kaplama tercih etseydin çok daha iyi olurdu, sanıyorum ki soyulma sebebiyle kapladın oraları ben her şekilde karbona karşı mesafeliyim. Ön panjur spor tamponla daha iyi gidebilirdi, bagaj kapağındaki totem ve atatürk imzası orada biraz kalabalık gibi duruyo, imzayı arka cama taşıyalım ( aboo ne çok konuştu mert :D ) uzun lafın kısası vectra ağır abi arabasıdır gözümde, bomboş hiç oynanmamış hali bile zaten baya heybetli falan filan :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde vectra c ye olabilecekler yapılmış.
Bana göre fazlalıklar şunlar

1- Bagaj spoiler ı çok kaba olmuş. İnce çıta şeklinde olnalr çok daha şık görünüyor.

2- Egzost çıkşları çok yuvarlak kalmış. OPC veya GTS deki gibi daha oval olanlarla değişirse daha güzel olacaktır.

3- Bagaj üstünde çok fazla yazı sticker vs var. Ben olsam tüm sticker ları ve opel amblemini sökerdim

4- Öndeki daylightlar artık hemen her araçta var. Araca farklılık yerine sıradanlık katıyor.

5- Arka camdaki ışıklı opel sticker ı hiç olmamış.

6- Kapı kollarındaki karbon kaplama ile geri kalan maun kaplama hiç uymamış. Bence tüm kaplamaları karbon yaparsanız araca katmaya çalıştığınız sportif ruha çok daha uyacaktır

Değerli yorumların için çok teşekkür ederim Can Abi..Vakit ayırmışsın, sağol..Öncelikle ilk değerlendirmenden başlayayım, ben aracı biraz ''upgrade'' olarak modifiye etmeye çalışıyorum..Sahip olduğun insignia nın da bagaj kapağında, orjnalinden bir spoiler havası verilmiş,yani geriye doğru bir uzama var..Bu yüzden insignia ya evrimleşen vectra da böyle spoiler olmasını uygun gördüm..Zaten bilirsiniz, vectra a,b ve c lerde o bagaj spoilerı bir gelenektir..İnsigniada zaten kendiliğinden var..

2-Egzoz çıkışları zaten senin de söylediğin gibi oval..Fakat tlfnun kalitesiz kamerasından dolayı öyle görünüyor..Bu hafta içinde fotoğraf mak yle taze resimler çekeceğim..

3-Onu ben de düşünüyorum..Malum, transformers GM metaforu oldu,o yüzden duruyor..K.ATATÜRK imazını da aracı ilk aldığımda yaptığım şeydi..Ona da kıyamıyorum çıkarmaya..

4-1. yorumuna yanıtladığım gibi biraz güncelleme yaptığım için araçta, ondan ötürü seyir farlarını taktım..Fonksiyonel olarak çalışması iyi..

5- Ben de sonradan çıkardım zaten onu, benim de içime sinmedi :D

6-Söylediğin gibi yapacağım Can Abi..Bu akşamüstü maun kaplamaları karbonla değiştireceğim..Tekrar teşekkürler..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de orjinalcilerdenim serdarcım, karbon kaplamalar yerine orjinal dokuda kaplama tercih etseydin çok daha iyi olurdu, sanıyorum ki soyulma sebebiyle kapladın oraları ben her şekilde karbona karşı mesafeliyim. Ön panjur spor tamponla daha iyi gidebilirdi, bagaj kapağındaki totem ve atatürk imzası orada biraz kalabalık gibi duruyo, imzayı arka cama taşıyalım ( aboo ne çok konuştu mert :D ) uzun lafın kısası vectra ağır abi arabasıdır gözümde, bomboş hiç oynanmamış hali bile zaten baya heybetli falan filan :D

Eyvallah Mert, sağolasın :bir: Şİmdi tampon ekini taktığımda gör bir de önden.. :rakir: estğ gayet dolu ve nokta vuruşu şeyler yazdın..Bakalım, 1-2 ay içinde daha da değişecek araç..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim oyumu apaçiden yana kullandım :) :D Araba bu haliyle çok karışık duruyor. Birde resimlerinde hep farklı hallerinden. O yüzden son hali son resimleri özellikle kaliteli makine ile çekilmiş olursa bence yorumlar için daha iyi olacaktır..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam kardeşim daha prof resimler ekleyeceğim yakın zamanda.. ;)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek dikkatimi çeken olumsuz değişiklik daylight lar. Bence aracın ön kısmında fazlalık onlar, geri kalan kısımlar ise zevkinize kalmış tabikide, güzel araç maşallah.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Spoiler kaba geldi bana, bir de daylight ön tarafı bozmuş. İç kaplamalarını beğendim, gerisi zevk meselesi.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet daylight bozmuş dedi bende yapmayı düşünüyordum. Ne olacak şimdi :)