vectra c far temizliği için yardım

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu işi pro olarak yapıyorum kocaeli golcukte bu işlem anlattıgınız kadar basit birsey degil kullanılan malzemeler pro malzemedir vernik atmadan da farı uzun omurlu olması mumkundur...

vectra2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ucuzundan diş macunu al ayda bir defa kendin temizle boşuna para verme:farı suyla yıka diş macununu bulaşık süngerinin yumuşak tarafına yarım ceviz büyüklüğünde sık farın üstünü iyice ov sonra bol suyla yıka kirlendikçe aynı işlemi uygula.

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
en ucuzundan diş macunu al ayda bir defa kendin temizle boşuna para verme:farı suyla yıka diş macununu bulaşık süngerinin yumuşak tarafına yarım ceviz büyüklüğünde sık farın üstünü iyice ov sonra bol suyla yıka kirlendikçe aynı işlemi uygula.

1 kutu diş macunu 2 far paylaştırdım ama yıne nafile, temizlemedi hala sararmalar duruyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu işi pro olarak yapıyorum kocaeli golcukte bu işlem anlattıgınız kadar basit birsey degil kullanılan malzemeler pro malzemedir vernik atmadan da farı uzun omurlu olması mumkundur...
valla bu işin pro. kısmı el alışkanlığıdır. öyle ahım şahım bir olay değil açıkcası. öyle olsa ben yapamazdım :D
far çok sararmış durumdaysa 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000 zımpara yapıp üstüne pasta cilasından sonra plastix geçince 2 3 sene birşey olmuyor. bunu defalarca yaptım. far içten kirliyse ona yapılacak tek şey içininde açılıp temizlenmesi.