Vevtra c anahtar, körük ve klima tuşu

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son bir soru daha kusura bakmazsanız bu körüğü nasıl çıkartıcaz ben alt çıtayı söktüm körüğü ters çevirdim ama öle çekmeyle gelen bir şeymi

Son düzenleme:

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap veren herkese teşekkürler...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wd40 balçık gibi yapıyor. würth balata temizleyici tuşa sıkın. baktınız olmuyor elektronikçiden alıp değiştirirsiniz. ben 2 vectramdada würth balata temizleyici sıktım sorunsuz olmuştu.
kumandanında kabı eskiyse değiştirin pil ayaklarını yenilettirin.
körük internetten sipariş veriliyor ya da deri döşeme işiyle uğraşan biri halledebilir...

Fatıh wd 40 evet 7 8 ay sonra sorun tekrarlamaya baslıyor yavas yavas.bende de orta tus basma fonksıyonu cok zor cal8sıyor wd40 sıkacaktım.wurth balata spreyı bagajda duruyordu deneyeyım bı tesekkurler

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Astra nın vites ve el freni körüklerini özel serviste değiştirttim 15+15 işçilik dahil 30 tl ye 5 dk sürmedi vectranın da çok pahalı olacağını sanmıyorum.

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste o kadar uygunsa bi bakayım bende

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün klima orta tuşu hiç çalışmamaya başladı fişini çekmek zorunda kaldım ortadaki dönen kısımda problem var sürekli basılı kalıyor geri gelmiyor sadece o dönen parçayı değiştirsem düzelir mi acaba başına gelen varsa daha önce yardımlarınızı bekliyorum.