Vites Altı Ledime Kavuştum :)

gelir22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Vites Altı Ledime Kavuştum :)

Dostum bilgilendirdiğin için sağol bende bugün vites kutusunu kaldırdım actım baktım o soket aynen bosta oylece duruyor ama bunun baglı olduğu ledlerı goremedım ve bu ısı nasıl halledıcez anlayamadım bu soketı baska bır sekılde mı baglayacagız

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gelir22 link' Alıntı:
Dostum bilgilendirdiğin için sağol bende bugün vites kutusunu kaldırdım actım baktım o soket aynen bosta oylece duruyor ama bunun baglı olduğu ledlerı goremedım ve bu ısı nasıl halledıcez anlayamadım bu soketı baska bır sekılde mı baglayacagız
Konu açıp kendinizi tanıtırmısınız ondan sonra yardım alabilirsiniz arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gelir22 link' Alıntı:
Öncelikle Foruma hoşgeldiniz sizi daha yakından tanımak isteriz.Soruna gelecek olursak vites altında öyle elektronikçilerde bulabilceğin basit şerit ledlerden yok.Tüp şeklinde özel bir led bağlı diye tahmin ediyorum.(Söküp bakmadım sadece tahmin ediyorum.)Çakmaklık yada tavan lambasından çekeceğin +12 ve bir şase ile soketi iptal ederek bağlayabilirsin.