"white devil"im pert oldu :(

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
gerçekten çok üzüldüm yeni gördüm ve çok çok üzüldüm... Beğendiğim nadir corsalardan biriydi... Allah Yeni aracında kaza bela vermesin Daha iyilerine binmen dileğiyle

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar hepinizden allah razı olsun.
arac odak yetki servisine gitti 5bin lira masraf cıkartılar. yapılsın mı perte mi cıksın dediler bende perte cıksın dedim öle cıkarttık. kasko değeri 13.100 tl bana verilen 11bin tl. zaten arac 145.000 bindeydi bana görede zaten piyasası o civarda diye ses cıkartmadım.
kazada yağmurlu havada oldu 5 kişi vardı arabada belediye cukurundan kacım derken 80km/hız la giderken spin attı arac kaldırıma cıktım bende :(
,

Kardeş başın sağolsun diyorum çünkü benim arabam çocuğum gibi özlüyorum falan, seninkinde de okadar emek var uğraşmışsın yazık olmuş çok üzüldüm neyseki sana bişi olmamış..

Daha iyisini yaparsın geçmiş olsun...

asafa78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun gercekten hosuma giden corsaların basında geliyordu.anlayabiliyorum parte cakarmanı ben üç sene önce combo ile 50 ile kaldırıma çıktım bursada o zaman 9.000 lira masraf çıkmıstı. neyse allah beterinden korusun insallah daha iyisini alırsın.