YARDIM:Corsa C 1.7 Dti Uzmanlık Sınavı

aroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet beye ulaştım . gaz pedalı ile beyin arasındaki tesisata bakılması daha uygun dedi önce onu bir kontrol ettirmek gerekiyor sanırım . bir gelişme olursa tekrar burdan yazarım :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu işin profu mehmet abidir

aroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun günceldir

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam araca yaptığım bütün değişiklikleri geri alır -bir nevi geri yükleme noktasına geri yükler- daha sonra bakardım bakalım aynı şeyler devam edecek mi.

Ki ben olsam zaten o kadar değişikliği yapmazdım zira dünya kadar mühendis bu aracı bu şekilde kullanılması için yıllarca süren çalışmalarla tasarlamış ve bir kaç aklı evvel -araçları farklı konfigürasyonlarda kullanınca da araca bir zarar gelmeyeceğini iddia eden satıcıları ve geliştiricileri kasten- bütün ayarlarını yeniden düzenleyip çıkar elde ediyorlar. Ve sonuçta olan gene son kullanıcı bizlere oluyor. KULLANICI HATASI deyip sıyrılıverirler işin içinden.

aroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam araca yaptığım bütün değişiklikleri geri alır -bir nevi geri yükleme noktasına geri yükler- daha sonra bakardım bakalım aynı şeyler devam edecek mi.

Ki ben olsam zaten o kadar değişikliği yapmazdım zira dünya kadar mühendis bu aracı bu şekilde kullanılması için yıllarca süren çalışmalarla tasarlamış ve bir kaç aklı evvel -araçları farklı konfigürasyonlarda kullanınca da araca bir zarar gelmeyeceğini iddia eden satıcıları ve geliştiricileri kasten- bütün ayarlarını yeniden düzenleyip çıkar elde ediyorlar. Ve sonuçta olan gene son kullanıcı bizlere oluyor. KULLANICI HATASI deyip sıyrılıverirler işin içinden.

teşekkür ederim öneri için denendi sonuç vermiyor

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
fatih bilal danış exclusive garaj bu arkadaşta fena değil birçok modifiyeli corsa yapmıştır belki yardımcı olabilir

aroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Stock yazılımla denedik sorun yine aynı devam ediyor . 2 beyindeki 4 arıza koduda aynı.

fatih bilal danış exclusive garaj bu arkadaşta fena değil birçok modifiyeli corsa yapmıştır belki yardımcı olabilir

ismini çok duydum ama sadece kendi yaptığı araçlara bakıyormuş sanırım dışardan kabul etmiyormuş arızaya telefondan yardımcı olur mu bilmiyorum

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
son kozum fehmi tekin tekin sübap

aroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son kozum fehmi tekin tekin sübap

3 gün öncede fehmi abiyi arayıp nasıl yaparız abi diye danıştım onunda pek bir fikri yok abicim malesef:D

emme manifoldu orda port polish yaptırdım zaten abi

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kötü günler için sakladığım arkadaşım var eski 1.7 cilerden okan gündoğdu namı diğer hekimoğlu glp corsa diye face de grubu var baak ulaşamazsan özelden cebini atayım