yardımmm CDX 2.5

kara-şimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu model araçlar çok zor alıcı buluyor ve arızalı olanlar için sanayiden çıkmaz diyorlar zaten küçük illerde bilgisayar sistemli araçların tamiri sıkıntıda ;)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerinde olsam GT yada CDX alırım..CDX köpek gibi gidiyor yolda ez ez bitmiyor bmw mercedes..GT de daha diri karizmatik duruyor..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah Agah ah :D

vectra ya binen iflah olmuyor değil mi_? :) Al fordun dizelini sev köylü güzelini :)

İyi araba iyi para desem yeter mi_? ;) Makyajlıya bak derim ben

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerinde olsam GT yada CDX alırım..CDX köpek gibi gidiyor yolda ez ez bitmiyor bmw mercedes..GT de daha diri karizmatik duruyor..

bende öyle düşündüm CDX almayı istiyorum bu gece konyaya gececem yarın inş iyi çıkarsa araçı almayı planlıyorum aslında 16 bin tlye GT bulabilsem birşeyler olabilir ama CDX sahibinede söz verdim gelecem diye o kadar masraf edecem bilet filan geri dönüş artık kısmet ne olursa bakacam

Ah Agah ah :D

vectra ya binen iflah olmuyor değil mi_? :) Al fordun dizelini sev köylü güzelini :)

İyi araba iyi para desem yeter mi_? ;) Makyajlıya bak derim ben

aynen abi opel hastalık bana eşim dostum alma diyor honda al 1.6 ies sanayiye gitmez filan dediler tabi gitmez araçta özellik yok :) ayrıca fiyatı yüksek o kadar çıkmıyor .fordun Allah nasip ederse focus hb almak isterim ST jantlı filan beyaz renk veya kırmızı :) makyajlılarda yüksek ayrıca abi benden topu topu 16 çıkar üstüde çıkar ama satış alımı filan var

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşlerim bende 2011 bmw var bakın hala cdx veya gt diyorum.. geçenlerde eskişehir yolunda gidiyorum kendi aracımla yanıma gt 1999 geldi orjinal guzel bi aractı şimdi yanyana durduk ben onun arabaya bakıyorum o benim arabaya bakıyo.. opel vectra b klas bi araç ama dediğim gibi gt şahane fakat cdx i gt gibi yaparsan tadından yenmez..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16000 bin tl ye gt bulursun ama sonucunda o 16000 tl sana kaça patlar oktay onu bilemiyorum...biliyorsun bu aralar çok hor kullanılan araçlar...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16000 bin tl ye gt bulursun ama sonucunda o 16000 tl sana kaça patlar oktay onu bilemiyorum...biliyorsun bu aralar çok hor kullanılan araçlar...

aynen oda var bursada bir GT vardı 123 bin km de lpg siz aradım ona niyetlendim 19 milyarı gözden çıakrdım oda satmış başkasına :( şans artık :)
şimdi ben CDZ i alsam ona ne yapabilirim ufak tefek fazla aracı yormadan :)

kardeşlerim bende 2011 bmw var bakın hala cdx veya gt diyorum.. geçenlerde eskişehir yolunda gidiyorum kendi aracımla yanıma gt 1999 geldi orjinal guzel bi aractı şimdi yanyana durduk ben onun arabaya bakıyorum o benim arabaya bakıyo.. opel vectra b klas bi araç ama dediğim gibi gt şahane fakat cdx i gt gibi yaparsan tadından yenmez..

abi hayırlısıyla alıyımda sizlerden fikir alacam ne derseniz ortak yapalım jant filan CDx e headrs var mı acaba :)GT jantı zor gibi ama

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et