yardımmm CDX 2.5

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sport 2600cc 190 hp diye biliyorum, Kazasız kaportası düzgün bir GT alınıp motoru 2500 lira gibi bir rakama toplatılıp keyifle binilebilir

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim o an gözden çıkarmıştık dediğim gibi gözden çıktı bir daha nereye gitti anlamadım :)

serhat abi çok haklısın biraz daha beklemem lazım ama 2 saat sonra otobüsle konyaya geçecem söz verdim yerine getirmem lazım hakkımda hayırlısı olmadı orda 3.20 buldum 1992 model 12.500 onu alır 2-3 lira harcar kullanırım olmadı yine bir vectra alır onunla uğraşırım zaten ilk ve son iznimi kullandım inş iyi geçer

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim o an gözden çıkarmıştık dediğim gibi gözden çıktı bir daha nereye gitti anlamadım :)

serhat abi çok haklısın biraz daha beklemem lazım ama 2 saat sonra otobüsle konyaya geçecem söz verdim yerine getirmem lazım hakkımda hayırlısı olmadı orda 3.20 buldum 1992 model 12.500 onu alır 2-3 lira harcar kullanırım olmadı yine bir vectra alır onunla uğraşırım zaten ilk ve son iznimi kullandım inş iyi geçer

hadi bakalım kardeşim hakkından hayırlısı...gönlüne göre bir araba bulur alırsın inşallah...