yedek parça fiyatları

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İzmir de yedek parçalar pahalı olduğu için İstanbul dan getirtiyorum. 2 gün önce siparişini verdim. Fiyatları sizlerle paylaşmak istedim.

Arka Fren Balatası TRW 35 TL
Ön Fren Diski TRW 80 TL
Debriyaj Seti: LUK 145 TL
Debriyaj Bilyası LUK veya SACHS 185 TL
Rot Kolu TRW 25 TL
Askı ROTU TRW 20 TL
Rot Başı Delphi 15 TL
Bakım Seti ( 5 lt GM 10/40 yağ, GM yağ filtresi, GM benzin filtresi, Yan sanayi Polen ve hava filtresi, 4 adet çift tırnak Bosch Buji ) Bunların hepsi 100 TL Benzin filtresi yerli olursa 90 TL

Parçaların hepsini almadım, fakat Opelim.net üyeleri için en çok giden parçaların fiyatlarını aldım. Gidip de yetkili servislere biryığın para bayılmayalım diye. Aksaray da Cihan Oto orda Erdem Kardeşim ile tanıştık telefonda ilk alışverişimi yaptım havale çıkardım ertesi gün parçalar elimde. İsteyen arkadaşlar olursa 02125300017 tel numarası.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi adıma konuşmam gerekirse ben zaten bu fiyatlara alabiliyorum izmirde bu parçaları ama haklısın İzmir'de çoğu işletme İstanbula göre haliyle yüksek satıyor tanıdığı olmadığı sürece.Yalnız istanbuldan parça alırken sahte olmamasınada dikkat edin.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanıdığın varsa ne güzel. Peki sahte mi gerçek mi onu nasıl anlayacağız? Ben bir örnek vereyim geçen sene far alıcaktım sarardı diye izmirde 165 tl nin altında kimsede bulamadım. istanbul dan aynı parçayı 100 TL ye almıştım. 2 farda 130 tl cebime kaldı. Gerçekten insaf eylesin izmir dekiler azcık.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Maalesef İzmir'de Opel parçaları ve işçilik ücretleri pahalı.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle Savaş Abi. Ben sürekli aynı şeyi yapıyorum. Baskı balata değiştirmiştim. Parçaları izmirden alsam 2 parçada +230 lira fazla ödeyecektim. Arz talep meselesi tabi. Piyasa koşulları.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu arada Ercan ile görüştüm. Opelim.net ten aracılığıyla ulaştığınızı söylerseniz iskontolu fiyatlardan vericek

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıda saymış olduğun parça fiyatları çok uygun,ben iki hafta önce kocaelinde bir serviste iki adet rot kolu ve denge burçlarını değiştirdim işcilik dahil 600 lira istediler,aynı ürünlerin opel gm yedek parça sitesinde 10 da 1 i kadar.servislere Allah vicdan versin...artık servise gitmiyorum.

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bende bi sipariş yapayım teşekkürler.