Yeni aracım Astra J

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız kullanın vallaha bende APP plaka yaparsam araca kesinlikle plesiglass ile beraber yaptırcam bence çok şık zannediyorum mühürlü app ve plesiglass 220-250 arasında değişiyor.

Kuzen sen taktın şu mühür işine :D gel sana burada bir mühür makinesi alıp aracın her yerine basalım mührü :)

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız,çok beğeniyorum bu kasayı.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar güzel yorumlara çok teşekkürler.Plaka çıkmasını bekliyorum,Pazartesi boya koruma yapılacak herhalde tavan folyosunu da çıkartacağım.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun... Güle güle kullanın. Aracınız Sport donanım görünüyor: dizel mi benzinli mi?

Bence listenize, Turuncu T20 ampul (gündüz farı), Philips Diamond vision H7 (kısalar) ve H10 (sisler) gibi detayları da ekleyin. Ayrıca tavan folyosunun sökülmesi de çok yerinde bir karar olmuş :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun... Güle güle kullanın. Aracınız Sport donanım görünüyor: dizel mi benzinli mi?

Bence listenize, Turuncu T20 ampul (gündüz farı), Philips Diamond vision H7 (kısalar) ve H10 (sisler) gibi detayları da ekleyin. Ayrıca tavan folyosunun sökülmesi de çok yerinde bir karar olmuş :)

Teşekkür ederim aracım Dizel Sport..Bu dediğiniz xenon mu yoksa normal ampül mü?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun,ALLAH kazasız belasız iyi günlerde keyifle kullanmak nasip etsin...

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle normal ampul ve araç üzerinde hiçbir zararı yok...

Bende makyajlı edition var ve ampulleri değiştirmeyi düşünüyorum. Güzel bir görüş ve beyaz-mavi bir görüntü için hangi ampülleri önerirsiniz? Diamond vision mu? H7 mi oluyor bizimkiler? pek bilgim yok ta... Ve gündüz farlarına turuncu güzel olur mu ki dediğiniz gibi :) ampüller zaten garantiye girmiyor ama elektrik tesisatı için falan bir problem çıkarırlar mı acaba?

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ampuller gece görüşünü özellikle yağmurlu havalarda etkiler mi?Bu arada arabaya boya koruma yapılıyor,tavan folyosu sorunsuzca çıkarıldı.Çok daha güzel bir görünüme kavuştu.APP plakadan vazgeçtim,mühürlü de olsa mühürsüz de olsa içime sinmedi.Normal plaka tekrar yazılıp yapıştırma olacak.