Yeni aracım Astra J

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende makyajlı edition var ve ampulleri değiştirmeyi düşünüyorum. Güzel bir görüş ve beyaz-mavi bir görüntü için hangi ampülleri önerirsiniz? Diamond vision mu? H7 mi oluyor bizimkiler? pek bilgim yok ta... Ve gündüz farlarına turuncu güzel olur mu ki dediğiniz gibi :) ampüller zaten garantiye girmiyor ama elektrik tesisatı için falan bir problem çıkarırlar mı acaba?

Kısa farlar için ampul tipi H7 sisler için H10 ve gündüz farları da T20'dir...

Aracınız hiçbir şekilde garanti dışı kalmaz / kalamaz çünkü standart bir ampulü söküp bir diğer standart ampul takıyorsunuz...

Beyaz mavi bir görüntüyü Xenon dışında almanız zor ama beyaz ampuller içinde en iyisi philips diamon visiondur, tavsiye ederim...

Turuncu T20'ler şöyle görünüyor: (ama o sisler Xenon, ampul değil)

big_122424880ap5.jpg

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftasonu temizlikten sonra birkaç kare.Cumartesi günü Lumar cam filmi uygulanacak.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya koruma ve Lumar cam filmi uygulandı.APP plaka'dan mühürsüz olmasından dolayı,beyaz plaka lambasından da arıza lambası yakma ihtimalinden dolayı vazgeçtim.Lastikler Hankook Ventus Prime2 modeli ile değişti.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel görünüyor maaşallah...

Plaka lambaları arıza ışığı yakıyor ama devreye direnç eklerseniz sorun kalmıyor. Basit bir işlem.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternet arıza ışığı yakmayanlar mevcut sahibinden.com üzerinden.
125 TL karşılığında mühürlü APP yapanlar var. bilginize. bende her ihtimale karşı halen yaptırmadım valla çok para geliyor bana :)

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç gerek yok o ledlere. Standart ledlere hazır direnç bağlarsanız (10 TL gibi bir şey) arıza ışığı yanmıyor. Para tuzağına düşmeyin..

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç gerek yok o ledlere. Standart ledlere hazır direnç bağlarsanız (10 TL gibi bir şey) arıza ışığı yanmıyor. Para tuzağına düşmeyin..
nORMAL LEDLER NE KADAR BİLMİYORUM AMA TOPLAM FİYAT PLAKA IŞIĞI İÇİN 25 TL...

Şuan corsadayız ama inş değişme zamanı geldiğin yaklaşık 36 sonra :) ASTRA J KIRMIZI SUNROOF :)

astra sport stil paket 1.4 turbo patlatıcam valla :)

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nORMAL LEDLER NE KADAR BİLMİYORUM AMA TOPLAM FİYAT PLAKA IŞIĞI İÇİN 25 TL...

Şuan corsadayız ama inş değişme zamanı geldiğin yaklaşık 36 sonra :) ASTRA J KIRMIZI SUNROOF :)

astra sport stil paket 1.4 turbo patlatıcam valla :)

Ben, arıza ışığı yakmayan ledler için 125 TL dediniz şeklinde anladım, pardon. Siz onu APP için söylemişsiniz. 25 TL normal...

Astra J tavsiye ederim ama 36 ay sonra yeni kasası çıkmış ve 1.6 Dizel seçeneği gelmiş olur muhtemelen. Bu araç varken bahsettiğiniz aracı alamayabilirsiniz belki :)

illa Astra J alacaksanız donanım ve renk seçiminiz mükemmel ama dizel alın derim, 36 ay sonra benzin 10 tl olur çünkü :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Epey zaman geçmiş,yeni fotoğraflardan bir kaç tane ekliyorum:)