Yeni Aracım w201 190 D 2.5 Diesel Automatic

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Sorması ayıp olmaz ise kaça aldın?
niye ayıp olsun abi. 13500 e aldım. 500 şimdilik masraf ettim. (yağı antifrizi maun kaplamaları vs) 250 tl ye kaputu boyatıcam fotolarda görünmesede macun çatlakları var. helezonları eski sahibi kestirmiş onları orjinale cevirecem ön iki kapı döşemesini ya cıkma değişecem aynı renk bulursam yada döşettirecem. bide ön gögüsteki çatlakları tamir ettirip kaplattıracam. ortalama 1500-2000 arası daha masraf edip kafamdaki arabayı oluşturup keyifle binecem inşallah. tahmini bana maliyeti 16500-17000 arası olacak.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
niye ayıp olsun abi. 13500 e aldım. 500 şimdilik masraf ettim. (yağı antifrizi maun kaplamaları vs) 250 tl ye kaputu boyatıcam fotolarda görünmesede macun çatlakları var. helezonları eski sahibi kestirmiş onları orjinale cevirecem ön iki kapı döşemesini ya cıkma değişecem aynı renk bulursam yada döşettirecem. bide ön gögüsteki çatlakları tamir ettirip kaplattıracam. ortalama 1500-2000 arası daha masraf edip kafamdaki arabayı oluşturup keyifle binecem inşallah. tahmini bana maliyeti 16500-17000 arası olacak.

Kişisel fikrim bu arabaya bırak 17 yi ben 20 yi bile gözden rahat rahat çıkarım gözünün yaşına bakmam valla ;)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
abi zaten siteye bakarsan türkiyede en ucuzu 19 binden baslıyor ve onunda masrafsız olmasının garantisi yok. ben biraz sıkısan bi arkadastan aldım. aracta biraz masraf oldugu için fiyatı biraz makul oldu. şimdilik acil olarak bişey yok. zamana yayarak yapmayı planlıyorum. para bulursam tamamınında bi anda yaptırabilirm aslında. cunku zamana yayıp sanayi esnafıyla ugrasmakta istemiyorum. bi kaç tane gümrük cıkıslı içi dısı hatasız olanlar var 25 bin civarı fiyat istiyolar. bende inşallah o kıvama geitirmek istiyorum arabamı.
bu arabaya bindikten astrayı da satıp w124 kasa 200e veya 250D almayı düşünüyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi zaten siteye bakarsan türkiyede en ucuzu 19 binden baslıyor ve onunda masrafsız olmasının garantisi yok. ben biraz sıkısan bi arkadastan aldım. aracta biraz masraf oldugu için fiyatı biraz makul oldu. şimdilik acil olarak bişey yok. zamana yayarak yapmayı planlıyorum. para bulursam tamamınında bi anda yaptırabilirm aslında. cunku zamana yayıp sanayi esnafıyla ugrasmakta istemiyorum. bi kaç tane gümrük cıkıslı içi dısı hatasız olanlar var 25 bin civarı fiyat istiyolar. bende inşallah o kıvama geitirmek istiyorum arabamı.
bu arabaya bindikten astrayı da satıp w124 kasa 200e veya 250D almayı düşünüyorum.

İnşallah...Ama işte arabanın dibi bu araçlar. Gerisi sadece hikaye...

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bu arada alırken en çok yakıt endişem vardı. ama arac tahmini %60 max%70 motor olmasına ragmen 50 lt lik depo ile 700 km ye yakın yol yapıyor. şehir içi 29-32 kuruş arası şehir dışı ölçme fırsatım olmadı.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
İnşallah...Ama işte arabanın dibi bu araçlar. Gerisi sadece hikaye...

abi boyle soyleyenleri hep abartıyolar derdim ama 28 yaşındaki araba bile bi insanın fikrini değiştirirmi değiştirdi valla. hatta babam ne yapacan 87 model arabayı fln diye biraz tepki gösterdi. arabaya ilk gün bindi akşam eve gittik opelin anahtarın bana verdi mercedesinkini aldı herkes kendi arabasına binsin dedi :))) bi hafta vermedi bana :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi boyle soyleyenleri hep abartıyolar derdim ama 28 yaşındaki araba bile bi insanın fikrini değiştirirmi değiştirdi valla. hatta babam ne yapacan 87 model arabayı fln diye biraz tepki gösterdi. arabaya ilk gün bindi akşam eve gittik opelin anahtarın bana verdi mercedesinkini aldı herkes kendi arabasına binsin dedi :))) bi hafta vermedi bana :)

Ya şimdi ki arabaların hepsi çocuk oyuncağı gibi işte forumun içindeyiz yok oarası bozuldu yok burası bozuldu yok şu km de kapak açtırdım falan filan. Ama birde şu arabaya bak yaşına bak yaptı km bak şimdi bu arada ile uzun yola çık tekir yaylası gibi bas gitsin oysa şimdi ki araçları azıcık zorlamaya başlasan götü ayrı oynar başı ayrı oynar... İşte ne yapacaksın araba diye millet alıyor.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan :) kazasız, belasız ve cezasız sürüşler.

çok teşekkür ederim. cümlemize inşallah :))

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel araç güle güle binim..

Merak ettim bu araçların yedek parçaları üretiliyo mu? Mesela bi far, ya da bir motor parçası ?

Yoksa çıkma ya da yan sanayi falan gibi alternatifler mi oluyor?