Yeni Aracım w201 190 D 2.5 Diesel Automatic

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Güzel araç güle güle binim..

Merak ettim bu araçların yedek parçaları üretiliyo mu? Mesela bi far, ya da bir motor parçası ?

Yoksa çıkma ya da yan sanayi falan gibi alternatifler mi oluyor?

öncelikle teşekkür ederim.
yedek parça konusunda sıfırıda var cıkmasıda. orjinal yıldızlı ürünlerde var yan sanayide. parça konusunda hiç problem olmuyor. örneğin yan sanayi sinyal 20 tl, stop 80 tl, helezonlar 80-90 tl gibi vs.
bu araçlarda genelde plastik iç trim aksamlar hem pahalı oluyor hemde zor buluyor. örneğin orta havalalandırma cercevesi ve ızgarası serviste 275 tl çıkmacılarda 200 diyende var 300 diyende :)
ama genel olarak cıkma ve sıfır parça olarak bi sıkıntı yok. fiyat olarak ta altından kalkınmayacak gibi değil. yeterki motor pompa ve enjektörde bi sıkıntı olmasın.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni aracın hayırlı olsun Nurullah. 190 Mercedes güzel bir tercih. Uzun yıllar aklımda olan bir model ama maddi imkansızlıklar nedeniyle almak bir türlü kısmet olmadı. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız ;)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Yeni aracın hayırlı olsun Nurullah. 190 Mercedes güzel bir tercih. Uzun yıllar aklımda olan bir model ama maddi imkansızlıklar nedeniyle almak bir türlü kısmet olmadı. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız ;)

Çok teşekkür ederim Savaş abi. Benim hiç aklımda yoktu ama bi akrabadan haber geldi arkadası satıyomus sıkısmıs arabanın da biraz masrafı var ama acil yapılması gereken masraflar değildi. fiyatını duyunda bende şaşırdım zaten. Arabayı sürüncede çok hoşuma gitti gözümü kararttım aldım valla. ufak tefek eskiklerini ben tamamlıyorum şimdi. mesela ön göğüs kronik çatlak olur bu kasalarda sıfır göğüse 500 tl diyolardı.yarım metre deri 3 kutu bally ve bitane ince spatula ile deri kapladım dün. çokta güzel oldu. maliyetide 20 tl :))

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et