yeni astra 1.4 turbo 140 hp..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar biliyorsunuz ben yarismaya yurt disindan katiliyorum :)
Türkiyedeki yegenim yeni astra 1.4 turbo 140 hp sport. almak istiyor ve bu is icin benden bu araba hakkinda bilgi edinmemi istedi yanilmiyorsam bizim forumdada bir kac arkadasta var .benim de tecrübesi olan arkadaslardan ricam bu araba nasildir yakit ortalamasi nedir memnuniyet derecesi uzun lafin kisasi tecrübelerini paylasirsa sevinirim.
fiyat olarak 44.000 gibi oldugunu duydum dogrumudur.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım alalı yaklaşık 1 ay oldu bursa bayiinde 44 isterlerken istanbuldan ismini tam bilmiyorum ama bi bayiden 41.900 gibi bi paraya sport aldı 10lt civarı diyodu tüketim için daha incelemek kısmet olmadı ama gayet memnun 5. vites 238 görmüşler 4kişi varken:)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar biliyorsunuz ben yarismaya yurt disindan katiliyorum :)
Türkiyedeki yegenim yeni astra 1.4 turbo 140 hp sport. almak istiyor ve bu is icin benden bu araba hakkinda bilgi edinmemi istedi yanilmiyorsam bizim forumdada bir kac arkadasta var .benim de tecrübesi olan arkadaslardan ricam bu araba nasildir yakit ortalamasi nedir memnuniyet derecesi uzun lafin kisasi tecrübelerini paylasirsa sevinirim.
fiyat olarak 44.000 gibi oldugunu duydum dogrumudur.

Emrah abi 1.4 turbo we 1.6 turbo iyidir iyi :good:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım alalı yaklaşık 1 ay oldu bursa bayiinde 44 isterlerken istanbuldan ismini tam bilmiyorum ama bi bayiden 41.900 gibi bi paraya sport aldı 10lt civarı diyodu tüketim için daha incelemek kısmet olmadı ama gayet memnun 5. vites 238 görmüşler 4kişi varken:)

iyiymis tek söförle 6. vitreste 280 yapar o zaman:D
saka bir yana hiz mevzusu önemli degil de genel anlamda memnuniyeti önemli..

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyiymis tek söförle 6. vitreste 280 yapar o zaman:D
saka bir yana hiz mevzusu önemli degil de genel anlamda memnuniyeti önemli..

abi araba çok yeni şu an için hatta bugünde konuştuk bi sıkıntısı yok memnunum dedi ama 6.viteste pek hızlanmıyo ekonomi amaçlı bildigim kadarıyla:)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
1,6 t sport sahibi olarak şunu diyeyim araba çok iyi hızlanıyor şehir içi kasmadan kullandığımda 11 lt eğer dikkat edersem 10 lt yakıyor ki araç otomatik.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiz ve süratle isleri yok bizimkilerin 1.4 turbo yeterde artar bile.:D 1.6 turbo büyük gelir :D