Yeni Astra Navigasyon Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navigasyonlu opel astra aldım ama navigasyon sisteminde sadece ana yollar var servise güncellemek için gittiğimde zaten en son sürüm olduğunu söylediler. Güncellemenin ne zaman yapılacağı hakkında bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel bu konuda çok ilgisiz... Sebebini anlayabilmiş değilim. Aslına bakarsanız Insignia için olan haritalar bu. Yeni Astra çıkınca servisler onlara uyarladılar.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası anlayamadım yapacakları mevcut haritaları bir cd ye çekip bayilere dağıtmak, sattım bitti yapmak opele yakışmıyor bence.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bir ton para bayıl Navigasyon paketi al ama içinden ana caddeler haricinde bir şey çıkmasın çok üzücü bir durum.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel artık üstündeki ölü toprağı atmak zorunda... Türkiye'de en çok satan birkaç markadan biri olması yetti adamlara sanırım. Insignia da başarılı olunca iyice ipe un serdiler. Yeni Astra çıktığından beri ne yazık ki yeteri miktarda ithalat yapılmadı. Fiyatlar zaten uçuktu ama Allahtan biraz da olsa indi. Hemen hemen beklemeden yeni Astra almana imkan yok. İllaki 8 hafta bekleyeceksin. "Özel sipariş" miş !!!! Nesine özel sipariş ? 1.6 180 HP Cosmo diyorum. Adam bana "Özel Sipariş" diyor. Navi CD 500 ekleteceğim diyorum. Harita yok, Insignia'nınkini uydurduk diyorlar. Infinity müzik sistemi ekleteceğim diyorum, Ekleyemeyiz, öyle bir opsiyonumuz şu an yok diyorlar. Peki parası diyorum, bilmiyoruz diyorlar....
Çok sımarttık galiba...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu Opelin Türkiye sorumlularının aymazlığı ben arabayı satarım navigasyon falan teknolojik işler anlamam diyor bastırsana Opel'e ama yok bizimkiler ancak millete yükleniyor. Opelin aksesuarlar sitesinde bütün avrupanın rusyanın dvd si var Türkiye'nin ki yok çok üzücü gerçekten sanırım navigasyonu kullanamadan arabayı satarım belki benim torunum opelde güncel navigasyon kullanır.

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi navigasyonlu araci alirsaniz alin mutlaka bir problem cikiyor burda bir arkadsimda 5 kasa coupe BMW var ondan navi güncelleme sorunu var servise gitmis hem güncelleme hem Türkiye haritasi icin 1000 euro üzeri bir rakam istemislerdi .Tamam orjinal navi hangi aracta olursa olsun görüntü olarak cok güzel ama harici navi güncelleme acisindan daha pratik bence. Bende TomTom var mesela cokta memnunum ..

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizce bu navigasyon güncellemesi ne zaman yapılır 2010 içinde olmaz artık sanmıyorum.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navigasyonlu opel astra aldım ama navigasyon sisteminde sadece ana yollar var servise güncellemek için gittiğimde zaten en son sürüm olduğunu söylediler. Güncellemenin ne zaman yapılacağı hakkında bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

işe bakk o kadar para ver güncelleme yapamasınlarr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...