yeni astra sedan 1.4 140 bg otomatik. yarın alıyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bak bu dediklerimi de değerlendir.

Kişisel düşüncem siyah araçlar gece trafik içinde en zor fark edilen araçların başında gelir. Eğer ki kişi dalgın olsun zor görülür... buna karşın yaz aylarında sadece ateş parçası olur çıkar...

Ama ilk olarak beyaz dedim gece kullanımlar için süper yaz ayında sıcak çekmez... ayrıca her zaman temiz görünmeye devam eder... ;)

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca aracım cosmo donanım olcak. afl far sistemide mevcut. bu afl farlar 9 farklı aydınlatma oluyormuş doğru mu? bir de afl farlar xenon değil mi?

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak bu dediklerimi de değerlendir.
sağol açıklamalar için. beyaz aklıma yattı gibi. diğer sorularımaa cevap verirseniz memnun olurum. nelere dikkat eetmeliyim aracı alırken?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Umarım diğer konuda arkadaşlar sana yardım eder ama renk konusunda benim düşüncem bu şekilde. Şimdiden hayırlı olsun kazasız günler dilerim.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kmsi ne dikkat et dediğim gibi 7 km yi geçmesin ama 8 olursada sorun yok diyorsanız sorun yoktur...ikinci olarak nadir abi beyaz demi,ş beyaz temiz gösterria rabayı ama astraya bende pek yakıştıramadım nedense..ama araç sıfır alıyorsunuz bizim değil sizin zevkelerinin daha önemli bu konuda araçlar ellerindevarsa git incele hangisi zevkine uygunsa onu al...

boya konusuna gelince boya makinesiyle git az para vermiyorsun hiç abeste kaçmaz o kadar duydukki boyalı araba sattılar diye...

allah utandırmasın tekrar hayırlı olsun...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz astra ya çok yakışıyor ;)

ama kahverengı gıbı bır rengı var oda cok cok hoş.

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar son yorumları alırsam. renk konusunda hangisini tercih etmeliyim? 2 saat sonra bayiye aracı almaya gideceğim.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim koyarsam kesın karar verırsınde :)

İçine hangısı sınıyorsa al derım.

Ben olsam beyaz ile kahverengı gıbı olan mokkadada olan renk arasında kalırdım.. Dediğim gibi oda çok harıka duruyor. Ama beyaz da çok asil duruyor.

Tek soru işareti sedan oldugundan yarın oburgun sırketler astra sedan alırlarsa heryerde gorunce mutlu olmayabılırsın. Focus alanlar bu sendromu cokca yasıyorlar :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bence siyah...

Bakımı zor olur ama en yakışan renk siyah.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla km saati 7 km yi geçmemesi gerekiyor..bilginizolsun 7 km den sonra araç sıfır olmuyor...ayrıca depeda boşa yakın oluyor...hemen benzinlğe gideceğinden emin olabilirsin...

Nerede okudum hatırlamıyorum ama 50 km'ye kadar sıfır sayılıyor. Hangisi doğrudur bilemem!