Yeni Astra Sedan siparişimi verdim Sizce Pahalı mı aldım ?

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra Sedan siparişimi verdim Sizce Pahalı mı aldım ?

Neyse sonuçta içinize sinen arabaya kavuştunuz hayırlı uğurlu olsun.

ardastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx thnxx

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardastra link' Alıntı:
Naylon olayına gelince o koltuklarda ön göğüste olsun benim için bir anı fotoğraflarını çektim şuan garajımda araç duruyo alalı bir ay oldu hala tüm naylonlar üzerinde :)
Satarken bile arabayı benim için bir artı geçirim naylonları üzerine gider :)
"naylonları üzerine gider :)" derken  032questn O kadar zaman bu naylonlarla gezmeyi düşünmüyorsunuz umarım. şakası bir yana ben bu tarz düşüncelere karşıyım, yani bana ters. şunu demek istiyorum; bir kişinin aracını sevmesi, titiz olması, gereğinden fazla önemsemesi ve zarar görmemesi için var gücüyle uğraşması, orijinalliğini bozmamak için çabalamasını, pimpirik olmasını anlıyorum. Ancak daha aldığım ilk günden önce, satacağım zamanı ve kişiyi düşünüp, kendimi germeyi, satarken üç kuruş daha para etsin diye kendimi harap etmeyi sevmiyorum. Orijinal paspası kullanmamak, lastik patlasa bile stepneyi takmamak, koltuk kılıfı takarak koltukları korumaya çalışmak vesaire bana ters geliyor. Dünya para vererek aldığım aracı zevkle sevdiklerimle kullanamayacak, satacağım kişiyi düşüneceksem her daim, ne diye aldım sıfır araba. Bu söylediklerim sadece beni bağlar, bir başka arkadaşım da olur mu öyle şey bi dünya para bağlamışım, satarken neden zarar edeyim diyebilir. O da bir görüştür.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardastra link' Alıntı:
Aracı ben uzaktan gördüğümde ön camında beyaz büyük yapıştırmalar vardı 1.4 140HP  67.500TL  Yazıyordu aracın kapılarını açtım naylonlar yok ve ayak izleri vardı kapı kenarlarında yani araç vitrin arabası herkesin şovrumda inip bindiği beni direk soğuttu şase no tutmayınca tuz biber oldu Ben 68.000tl vericem Vitrin arabasımı alıcam baba saçma geliyor
Bunda kesinlikle haklısınız, showroomdaki aracı almak istememek en tabii hakkınız  bravoo

ardastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Okadarda pimpirikle değilim koltuk kılıfı takmak orjinal  paspas kullanmamak okadarda değil :)
Ama aracımı temiz kullanırım ama naylonları saklamaya devam  ;D

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardastra link' Alıntı:
Okadarda pimpirikle değilim koltuk kılıfı takmak orjinal  paspas kullanmamak okadarda değil :)
Ama aracımı temiz kullanırım ama naylonları saklamaya devam  ;D
İlk defa duydum walla ''naylonları saklamak ''  005hihih 38hehh Bn alırken her yeri poşetti hepsini söküp servise verdim  çekiççç , onlarda şovrum aracına takıp birine kakalarlar heralde :)