Yeni Astra Sport - Gündüz Farları

yeniastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ... Ben geçen hafta Salı günü Astra Sport , Teknik Gri bir araç satın aldım ... Şimdi size bir sorum olacak .. Bildiğiniz gibi Sport versiyonlarda led'li gündüz farları yok .. Sadece Cosmo'larda var .. Ben araca Xenon far taktırdım fakat gündüz farları sarı ampül olarak kaldı .. Onları değiştirebilme şansımız var mı ? Beyaz ampül takabiliyor muyuz .. Xenon farlarla uyum sağlaması açısından ? Değiştirmiş arkadaşlarımız veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim ..

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değiştirmedim ama neden değiştiremeyesin ki led'leri beyaz olan bir sürü araç var.

yeniastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değiştirmedim ama neden değiştiremeyesin ki led'leri beyaz olan bir sürü araç var.

Aslında bahsettiğim yerde led yok .. Orası normal ampül , ama sarı renk işte .. Servis sis farları için beyaz ampül bulunduğunu söyledi fakat oraya uygun ampül daha üretilmemiş .. Benimde kafam karıştı , o yüzden değiştiren varsa bana yardımcı olur diye düşündüm ..

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şeyi bende düşündüm. geçenlerde netde görmüştüm. aynı ampül yuvasına uyan şekilde ledli ampüller var. insignia ya takmışlardı baya güzel yanıyordu. bulan olursa paylaşırsa sevinirim.

birde zenon ne marka ve kaça taktırdınız

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu tuning ve modifiye bölümünde açarsanız daha kolay cevap bulursunuz.

yeniastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şeyi bende düşündüm. geçenlerde netde görmüştüm. aynı ampül yuvasına uyan şekilde ledli ampüller var. insignia ya takmışlardı baya güzel yanıyordu. bulan olursa paylaşırsa sevinirim.

birde zenon ne marka ve kaça taktırdınız

Ben aslında led düşünmüyorum arkadaşım .. Normal ampül olsa bile yeter benim için .. Ama işte beyazla değişiyor mu değiş miyor mu bir türlü net bir şekilde öğrenemedim ...

Zenon farları Opel'in kendi servisinde değiştirttim ... Markasına gelince , kutusu arabanın arka koltuğunda duruyor , okuyup yazarım sana .. Fiyat 400 TL .. Çok pazarlık ettim ama bir kuruş düşmediler .. Beyinde taktılar .. 2 Yıl'da garanti verdiler .. Onun haricinde uzun farların ampülünüde değiştirdiler .. Osram marka beyaz taktılar .. Onun fiyatı da 45 TL .. Böylece tüm far beyaz ışık oldu .. Bir tek gündüz farları eksik kaldı işte , onu da araştırıyorum ...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yani size cakma xenon takmislar o setler disarida 150 tl keske taktirmadan once, daha onceki arkadaslar gibi buraya yazsaydiniz bir sorsaydiniz, gunduz fari dedikleriniz ise park lamblariniz oluoyr, gule gule kullanin ama gecmis olsun cok saglam para vermissiniz...

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani size cakma xenon takmislar o setler disarida 150 tl keske taktirmadan once, daha onceki arkadaslar gibi buraya yazsaydiniz bir sorsaydiniz, gunduz fari dedikleriniz ise park lamblariniz oluoyr, gule gule kullanin ama gecmis olsun cok saglam para vermissiniz...

gündüz farı dediğimiz astra h lardaki park lambası değil. h larda dipsiz ampül var fakat bizim araçlarda ampül farklı ve daha kuvvetli yanıyor. 400 tl baya fazla ama iyi marka bişey ise belki 2 yıl garanti hatırına verilebilir. bende bu günlerde 150 tl lik xenon taktırmayı düşünüyorum

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
gündüz farı dediğimiz astra h lardaki park lambası değil. h larda dipsiz ampül var fakat bizim araçlarda ampül farklı ve daha kuvvetli yanıyor. 400 tl baya fazla ama iyi marka bişey ise belki 2 yıl garanti hatırına verilebilir. bende bu günlerde 150 tl lik xenon taktırmayı düşünüyorum

fark etmez ampul tipi gündüz farı değil sonucunda, yinede park lambası yapacak bir şey yok :(

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
tabiki beyaz takılabilir :D herhangi bir elektrikçi rahatlıkla yapabilir
ledli park ampulu de takabilirsiniz ama arıza ışıgı yaktığı söylentileri var...