Yeni Astra yol bilgisayarı

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
benim derdim tamriri değil ki hangi sorun çözümsüz kalmıs bugune kadar benim derdim opel turkiyeyi nin anlayıssızlıgı garanti bitti iş bitti...soru soruyorsun kacamak cevaplar...hataları kabullenmek saygınlık getirir...
size bişey anlatayım ben 2001 yılında opel türkiye izmir torbalı ya gezi düzenlendi aydın dan opel kullanıcılarına ve bende bunların arasında idim tanıtımlar yapıldı hediyeler verildi sonra parça sevkiyat deposuna gidildi tanıtım yapıldı daha sonra sıra sorulara geldi opel türkiye başkanı olan kendisi alman idi sorular sorulmaya başladı ben bir soru sordum neden dedim opel formula 1 e girmiyor diye bana verilen cevap formula 1 çok ağır bir iş ve çok para harcanan bir spor dalı biz bu parayı orda değil müşteri memnuniyetinde kullanıyoruz dedi kendisi herkes alkışşladı tabii bu cevaba ama görüyorum opel müşterilerine hiçde memnun etmiyor .

ayrıca ben ozaman kendi işimi kurmuştum özel servis olarak beni ordan attılar dışarı ve sebebde benim eski patronum olan kişinin demiş olduğu söz türk ordusuna pkk sokmak söylenen söz buu ama opel şapkası hatıra olarak kaldı bende .

demirkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani tansu bey durum bu işte: kacamak cevaplar arabalarımız hatasız demek baska bişey yok,arkadasım bugun servise gitti parca istemişler değişmesi için garantiden...bende bu parcayı kendi imkanlarımla değiştirsem ne kadar tutar acaba hiç muhattab olmasam?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yani tansu bey durum bu işte: kacamak cevaplar arabalarımız hatasız demek baska bişey yok,arkadasım bugun servise gitti parca istemişler değişmesi için garantiden...bende bu parcayı kendi imkanlarımla değiştirsem ne kadar tutar acaba hiç muhattab olmasam?
şu an evdeyim arkadaşım stokda 2 adet var şuan ama ne kadar bilmiyorum tam olarak pazartesi bilgi veririm sana iskontalı olarak ok

demirkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu usta nerlerdesin?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yarın bilgi vercem size
ok

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım problem çözülür hoş Tansu ustamın çözemediği problemde yoktur ya :) maşallah ustacım