Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni C4 Hakkındaki Düşünceleriniz?

Ben düz yolda 183 hafif yokuş aşağı 200 yaptım (İzmir - Çeşme). Sürekli yüksek hızlarda kullanan bir insan değilimdir, maksat motor biraz kendine gelsin. Bence araç güzel gidiyor, performansıyla ilgili herhangi bir sıkıntım olmadı şu ana kadar.

Bana göre DS4 gerçekten hoş bir araç. Konsolda kullanılan deri olayı çok hoş duruyor. Citroen güzel iş çıkartmış. greatt

Lucritius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևevre yolunda hiç zorlanmadan 185 gördüm zorlasam 200 e cok rahat gelirdi tahminimce  victoryy

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
Ynt: Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

Bu c4ten babamda var dızel otomatık cok serı bır araba ve ınanın benzınlı gıbı gıdıyor ama arac bende sankı BMW konforuna yakın dıyebılırım bu sadece benım fıkrım sankı 520i ye bınersınız hersey elınızın altında ızlenımı verıyor arac cok guzel ama OPEL banbaska gercekten

mertkaya39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

test sürüşüne katıldım astra mı almadan önce.nedensiz bir şekilde kendimi güvende hisstemedim nedense

1

1423

Bilgi Girilmemiş

okuduğum oto dergilerindeki testlerde astradan daha düşük puan alıyordu,en iyi hatırladığım yol tutuş astra j gibi değil.
her ne kadar teknolojik yeniliklerine  ve müşteriyi kendine çekebilme başarısına rağmen , fransız aracına kalite yönünden güvenemem ve en büyük tiksintim ermenilere gönülden de destek veren fransızların malı oluşu..

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
benzin canını sıkarsa 1.3 al chip yaptır benim arabada sanruf olsa ben 1.4 e dönmezdim...

Bir başka kişisel zevk de bu mesela..

Gökhan bey için vazgeçilmez olan sunroof bi araçta benim ilgilenecegim en son şeydir heralde. Asla para vermem. Hatta sunroofsuz bir aracı tercih ederim. Ama illa sunroof olsun diyenleri de yadırgamıyorum. Var bi bildikleri demekki. Hiçbir şey olmasa görüntüsü hoşlarına gidiyordur :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=1025.msg32595#msg32595 date=1305572441]
benzin canını sıkarsa 1.3 al chip yaptır benim arabada sanruf olsa ben 1.4 e dönmezdim...

Bir başka kişisel zevk de bu mesela..

Gökhan bey için vazgeçilmez olan sunroof bi araçta benim ilgilenecegim en son şeydir heralde. Asla para vermem. Hatta sunroofsuz bir aracı tercih ederim. Ama illa sunroof olsun diyenleri de yadırgamıyorum. Var bi bildikleri demekki. Hiçbir şey olmasa görüntüsü hoşlarına gidiyordur :)
[/quote]
:) katılıyorum

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

bencede sunroof bir araçda aranması gereken en son şey...
hiç bir işe yaramıyor diye düşünüyorum...
yıllarca sunrooflu c3 üm vardı, yılda bir kere yada iki kere açtığımı bilirim o sunroofu ...

ha bu sunroof olmazsa olmaz diyenlerde,
sanırım araç içinde sigara içtikleri için,
içerdeki dumanlı havayı temizlemek için ihtiyaç duyduklarından
dolayı illa ki sunroof diyor olabilirler diye düşünüyorum...

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1423 link' Alıntı:
okuduğum oto dergilerindeki testlerde astradan daha düşük puan alıyordu,en iyi hatırladığım yol tutuş astra j gibi değil.
her ne kadar teknolojik yeniliklerine  ve müşteriyi kendine çekebilme başarısına rağmen , fransız aracına kalite yönünden güvenemem ve en büyük tiksintim ermenilere gönülden de destek veren fransızların malı oluşu..

Fransız arabası demişken geçenlerde bir arkadaşın 2009 model dizel megane  arabasını sürdüm, bu arabanın dizel modelinin sıfırının 50 bin lira civarı olduğunu söylediler.Fakat direksiyonda boşluk olduğunu ilk anda hissettim.Resmen direksiyon 10-15 mm boşta hareket ediyor.Astra da ise en ufak direksiyon hareketleri bile kendini belli ediyor.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

renoların genelinde olabilr mi acaba bu bende kangoo kullandım ondada var sanki boşluk.