Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni C4 hakkındaki düşünceleriniz?

C4 te olup bizim araçlarda olmayan ve olmasını istediğim tek şey panoramik cam tavan, bence bizim araca güzel giderdi.

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önceki aracım Renault Scenic II 1.6 AT ydi. 4 sene kullandım hiç yolda bırakmadı ama hiç keyifte vermedi. şehir içi 11 litre yakıyordu. Direksiyon hissiz, yol tutuş namına hiç bir şey yoktu. Kaç kere ölümden döndüğümü bilirim. (ESP siz araçtı)

Sonuç olarak Fransız arabaları benim için  046thumbsdown

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sunroof iyidir.

bir defa kesinlikle görsel olarak ciddi bir katkısı var(dış-iç).
ikincisi aracın içi daha aydınlık ferah oluyor.
yazın sıcaklarında tam açmak çok mantıklı gibi görünmesede farklı bir hava katıyor ve hoşta oluyor.

BENCE bir araçta bulunması gereken en son özellik değil kesinlikle.
panoramik cam tavan olsa bambaşka bir güzellik olur tabiki.
sunroof arkası açıkken aracıma şöyle dışardan bakınca shark anten sunroof birbirini tamamlıyor ve beni her seferinde mest ediyor.
iyiki almışım.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

excerius link' Alıntı:
önceki aracım Renault Scenic II 1.6 AT ydi. 4 sene kullandım hiç yolda bırakmadı ama hiç keyifte vermedi. şehir içi 11 litre yakıyordu. Direksiyon hissiz, yol tutuş namına hiç bir şey yoktu. Kaç kere ölümden döndüğümü bilirim. (ESP siz araçtı)

Sonuç olarak Fransız arabaları benim için  046thumbsdown

Bende de Laguna II vardı önceden.

Yolda bırakmadı ama sınıfının Alman modelleri kadar da kaliteli ve tok hissetirmezdi açıkcası.

Fransız araçları değişik tasarımları, sıkıcılıktan uzak görsel oyunları ve hyumuşak sürüşleriyle iyidir ancak daha ciddi konularda çok da iyi değiller.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bende de Laguna II vardı önceden.

Yolda bırakmadı ama sınıfının Alman modelleri kadar da kaliteli ve tok hissetirmezdi açıkcası.

Fransız araçları değişik tasarımları, sıkıcılıktan uzak görsel oyunları ve hyumuşak sürüşleriyle iyidir ancak daha ciddi konularda çok da iyi değiller.

Bende de 307 vardı Tolga abi.

Astra'dan tek iyi yanı görüş alanı çok genişti. 307 den sonra Astranın görüşü çok kısıtlı geliyor bana özellikle geri görüş  :)

ama arabanın gerisini Astra ile kariılaştırmak hakaret olur Astra'lara :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklisin Mert bi de Laguna D sınıfı dusun artık.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

C-4 bilmem ancak Bende Megan II Hacback vardı. Hakkını yemiyeyim. Son derece iyidi. İçi el freni falan uçak hissi veriyordu. 2002 yılında imal edilen kontak anahtarı bulunmayan kartla çalışan.(4 camı ve Sanrufu kart ile açılıp kapanan)  O güne kadar birçok arabada bulunmayan teknolojik özelliklere sahipti. On çamurlukları plastikti. ve çarpışma anında kabin içersine darbeyi abrose edip minimum hasar veriyordu. Başka bir araçta bir arkadaşım çok ciddi bir kaza yaptı. Bende araba içindeydim. Aha dedim araba bitti. İndik baktık araçta hiç bir şey yok. Basketbol topu gibi araç çarmış ve ve geri gelmişti. araca hiç birşey olmamıştı. Bunun üzerine bende Megen II Hacback almaya karar vermiştim. Komple ve kocaman sanruf ve arkaya kadar cam tavan Opel Astra H takinden çok büyük. Bendeki 2007 model siyah tı 17 inc Jant ve Performans lastiği vardı. Kopuk bir arabaydı. En son Bakırköy Sahil yolunda beni zaten normal arabalar gecemezdi. Racing motorlarla kapışmaya başlamıştım hatta bir ara bir tanesini virajda korkup gaz kestiği  için altıma alıyordum. Düşünün öyle bir araba ki racing motora kafa tutuyor(Tabi yolun virajlı olması ve ֖zel Alaşımlı Kavucuk vakumlu performans lastiğin olmasıda önemli bir faktördü)  Yol tuşu çok iyi di. Ayrıca rüzgar sürtünme direnci şuan ki Opel Astramdan daha düşüktü. Ne demek istediğimi yan yana koyar yandan bakarsanız çok iyi anlarsınız(֖n cam direkleri tavana doğru giden direkleri bir nebze daha yatık ve ön cam rüzgarı dagıtacak şekilde ortası çıkık köşelere doğru bombeli) dir. Yani ön cam düz değil airo dinamiktir. Aracın tek handikapı şanzuman oranının çok kötü olmasıydı. Beşinci viteste 130 km de giderken motor 500 devire geliyordu. Buda beni sinir ediyordu.

Megan II Sport ise hala bir efsanedir. 225 Beygir lik motoru bir çok spor arabanın (BMV, GOlf GTİ-Subaru-vb) canına okurdu. 225 Beygirlik Megan II Sport kullandığımda OHaa-ևüşşşşş kelimesi yetersiz kalmış ve kullanmaktan tırstığımdan dolayı vaz geçmiştim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bende Megane II Hb alacaktım ama galeride bizimkilere birtürlü beğendirememiştim haliyle şevkimi kırmışlardı, üzerine farkettiğim boya ve tavan kaplaması işçilik hataları yüzünden (sarımsı açık yeşilimsi renkli çift sunrooflu bir modeldi) sinirlenip galeriden çıkarken annem "şu arkadakini neden almıyorsun" demişti, farketmediğim o araç Laguna II Privilege di.

Zarif ve yumuşak bir araçtı, çoğu sorunu uyarıyı Türkçe olarak sesli yapabiliyordu ve o zamanlar ilk 5 yıldızlı araç oluşuyla sükse yapıyordu, gene de bir diğer aracımız olan Alfa Romeo 156 nın yanında sürüş zevki ve sürüş kalitesi çok geride kalıyordu, aynı şekilde Mondeo, özellikle de Passat ve Vectra daha özenli işçilik kalitesi ve tok yapılarıyla subjektif oalrak da daha değerli hissettiriyorlardı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenk nıye astra aldın peki yeni megane alsaydın