Yeni Corolla? Yeni Cruze?

Yeni Corolla? Yeni Cruze?

• Kullanılan toplam oy
    101

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar. Zaten anket kararında bir değişiklik yok. Cruze düşünülmüyor :) Yeni Astra bekleniyor. Toyota'da bir kenarda bekliyor :)

Kürşat87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze gerçekten çok hoş olmuş,toyota ya göre biraz daha spor görünüyo ondan benim tercihim ondan yana
ama toyota da sorunsuz ve kalitesini ispatlamış bir araç....

yalçınn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yenilenen Toyota Corolla 1.6 132 hp Elegant Tam otomatik 43.000 fiyatı ne olursa olsun cruze ile kıyas bile edilemez deseydiniz ki honda civic elegance 1.8 140 hp o zaman düşünebilrdim acaba hangisi diye....

gokhan_soylu07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı arkadasıma cruze aldık kırmızısından ancak gecen bı kullandayım dedım 1.sı cok yakıyr motor sesını cok ıcerı alıyor sankı fıltresı sokulmus fıat brava gıbı.arac bır aylık olmasına ragmen on konsolun rengı grı yerlerının boyası atmaya basladı sakın sakın bulasma cruze ye al toyotayı keyfıne bak japondan sasma cok uzulursun.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corolla;)

siryea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum yapmak sizin için çok kolay acaba hiç cruze kullanan var mı aranızda opel astralardan ya da insignia lardan övgüyle bahsediyorsunuz aynı motor aynı şase yi kullanan aracı çoğunuz kötülüyosunuz siz ce bu işte bi tutarsızlık yok mu sorunsuzluk derseniz cruze kullanan çok arkadaş var ve şu ana kadar elle tutulan bi sorunu dahi yok en fullunde bile esp olmayan bi corolla alacağınıza siz de beniim gibi cruze alın ve yakalşık 10 milyarınız cebinizde kalsın herkese iyi forumlar...

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota da, honda da alıp kullanan birisi olarak hiç bir japonu alman yada avrupalıya değişmem. bu arabalara nasıl bu kadar para veriyorlar onu da anlamıyorum.
sorunsuz arabalarmış; tabi sorunsuz olurlar daha düne kadar arabalarda bir şey yoktu ki sorun olsun.4 teker bir motorun ne sorunu olacak.
1997 yılında benim bütün karşı çıkmalarıma rağmen k.peder sıfır toyota coralla gli aldı. (ben üstünü çok cüzi bir şey koyarak passat alalım demiştim.) en full versiyonu olan arabadaki donanım; 4 cam oto.elektrikli ayna hepsi bu. klima bile opsiyonel, abs yok hava yastığı yok.yol ve lastik sesinden sesinden içeride durulmaz, frenlerinin ne zaman nerde tutacağı belli olmaz.
çok mütevazi ve bulduğu ile yetinen k.pederim bile 3 ay sonra "toyota toyota diye çok övdüler bunu benim doğandan pek de farkı yokmuş" demişti. aynı tarihlerde bende 1995 astra f hb. vardı ondan inip toyotaya binince attan inip eşşeğe binmiş gibi oluyordu.
benzeri tecrübeyide kendim 1999 honda civic 1.6 ies de yaşadım. toyotada çok daha iyi olmakla birlikte vectra a dan sonra bindiğim için zaten benda fazla yaşamadı, çünki binemedim ve satıp sıfır fabia almıştım. işte araba oydu; 1.4 101 hp motoruyla onun gibi yol tutanına, mükemmel frenleri olanına rastlamadım.
dersenizki bu günün japonları eskisi gibi değil, doğru ama hala bir alman gibide değil. kaporta, yol tutuş, ses olayları devam ediyor.
bir konuda haklarını yemem motor ve klimaları hakikaten mükemmeldir. işte bu motorları opel kasasına koy al sana torununa miras kalacak araba.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsayı satıyorum cruze alacagım